sobota, 19 stycznia 2019 r.
imieniny obchodzą: Henryka, Mariusz
Linki
https://www.gov.pl/
Warto wiedzieć
Newsletter
Wpisz e-mail, aby otrzymywać
newsletter z najnowszymi
informacjami z regionu
Oferty inwestycyjne
lskie
Śląskie

Bezpłatne kursy dla młodzieży.

Strona główna » Aktualności » Bezpłatne kursy dla młodzieży.

wielkość tekstu:A | A | A

Kelner - barman z obsługą kasy fiskalnej, obsługa wózka jezdniowego, Manicure/pedicure, Spawacz TIG takie zawody można zdobyć we współpracy z Ośrodkiem Szkolenia Zawodowego w Częstochowie. Kursy są bezpłatne dla młodzieży w wieku 18- 25 lat.

Ośrodek Szkolenia Zawodowego w Częstochowie - jednostka OHP przygotowuje się do realizacji kursów na pierwsze dwa kwartały br. dla młodzieży w wieku 18- 25 lat z tzw. grupy NEET, która chce się: przekwalifikować, nabyć nowego doświadczenia, zdobyć uprawnienia i nowe umiejętności do wykonywania określonej pracy, a obecnie jest bierna zawodowo, o zmniejszonych szansach życiowych, mająca trudności na rynku pracy..
Kursy oferowane przez OSZ obejmują na ten moment zawody:
Kelner-barman z obsługą kasy fiskalnej i innych urządzeń wykorzystywanych przy sprzedaży – 120 h
Obsługa wózka jezdniowego z wymianą butli gazowych/magazynier – 51 h
Manicure/pedicure oraz przedłużanie i stylizacja paznokci wraz z ABC własnej przedsiębiorczości– 120 h
Spawacz TIG – 138 h

KURS DLA UCZESTNIKÓW JEST BEZPŁATNY DLATEGO ZACHĘCAMY DO UDZIAŁU W KURSIE WSZYSTKIE OSOBY, KTÓRE KWALIFIKUJĄ SIĘ DO WW. GRUPY!

Więcej informacji na temat kursu w załączaniu oraz pod nr. tel. 34/3633058,  693-542-656.

 

czytano: 821 razy

źródło: umigzarki.pl

data dodania: 2015-03-13 11:47:06

drukuj zapisz do PDF poleć artykuł

Najnowsze aktualności:

Strona główna
wyszukiwarka
ajax_prawa
calendar
linki23
ankieta

Czy w Domu Kultury w Żarkach powinny odbywać się seanse kinowe?

  • 92.9%
  • 7.1%
więcejarchiwum ankiet
prawa_img
facebook

Tagi

Żarki leżą na południu Polski w województwie śląskim, w odległości 50 km na północny wschód od Katowic i 30 km od Częstochowy. Żarki z całą gminą z uwagi na atrakcyjny widokowo i turystycznie teren włączone zostały do obszaru Jurajskich Parków Krajobrazowych „Orlich Gniazd’’ w Jurze Krakowsko-Częstochowskiej. W falisto-pagórkowatym krajobrazie dominują wzniesienia porośnięte lasami i malownicze ostańce skalne. Gminę zamieszkuje niespełna 8.500 osób w samych Żarkach oraz w 10 sołectwach. Żarki to miasto na styku kultur: polskiej i żydowskiej. Główne atrakcje: Sanktuarium Matki Bożej Leśniowskiej Patronki Rodzin, Szlak Kultury Żydowskiej (kirkut 1100 macew, dawna synagoga - obecnie dom kultury), Miniskansen Wsi Jurajskiej w Przybynowie, Szlak Edukacyjnych Zagród Agroturystycznych, Kuesta Jurajska, największy cmentarz z I wojny światowej w Kotowicach, Pustelnia św. Ducha w Czatachowie. Gospodarczą wizytówką miasta są Żareckie Jarmarki. Co środę i sobotę na największym targowisku pod chmurką rozstawia się około 450 stoisk kupieckich, a na zakupy przyjeżdża około 10 tysięcy klientów.
ALPANET - Polskie Systemy Internetowe online: 6