wtorek, 22 stycznia 2019 r.
imieniny obchodzą: Dominik, Mateusz
Linki
https://www.gov.pl/
Warto wiedzieć
Newsletter
Wpisz e-mail, aby otrzymywać
newsletter z najnowszymi
informacjami z regionu
Oferty inwestycyjne
lskie
Śląskie

Głosuj za placem zabaw przy przedszkolu w Żarkach

Strona główna » Aktualności » Głosuj za placem zabaw przy przedszkolu w Żarkach

wielkość tekstu:A | A | A

Dzieci mają szansę na nowy wypasiony plac zabaw. Każdy może w tym pomóc oddając głos w internetowym głosowaniu. W ramach projektu Podwórko NIVEA” powstaną nowe Miejsca Rodzinnych Zabawa w 40 punktach w Polsce. Pomóż przedszkolakom z Żarek znaleźć się w gronie laureatów. To kosztuje tylko chwilę.

Gmina Żarki we współpracy z Przedszkolem Publicznym w Żarkach zgłosiła swój udział w konkursie pn: „Podwórko NIVEA”. Celem konkursu jest wyłonienie 40 zwycięskich lokalizacji spośród zgłoszonych lokalizacji z terenu całego kraju, a które zostaną wybrane w ramach głosowania internautów. O własne podwórko walczy również Przedszkole Publiczne w Żarkach przy ulicy Wierzbowej.

W ramach nagrody w konkursie wybudowane zostaną place zabaw według projektu przygotowanego przez NIVEA Polska Sp. z o.o. zwane Podwórkiem NIVEA.

Swój głos będzie można oddać w każdy dzień tygodnia przez 24 godziny na dobę.

W związku z tym liczymy na Państwa głosy od których zależy powodzenie w konkursie !!!!!!

Głosowanie trwa od 1 kwietnia do 31 maja br. i podzielone jest na dwie tury. Z końcem kwietnia poznamy pierwsze 20 zwycięskich lokalizacji, a kolejnych 20 zostanie ogłoszonych z końcem maja.

Wejdź na stronę i zagłosuj, nie zapomnij potwierdzić głosu w swojej skrzynce mailowej: http://www.nivea.pl/Porady/ext/pl-PL/podworko?dpl=deeplink-podworko

 

czytano: 2232 razy

źródło: umigzarki.pl

data dodania: 2015-04-03 09:14:31

drukuj zapisz do PDF poleć artykuł

Najnowsze aktualności:

Strona główna
wyszukiwarka
ajax_prawa
calendar
linki23
ankieta

Czy w Domu Kultury w Żarkach powinny odbywać się seanse kinowe?

  • 92.9%
  • 7.1%
więcejarchiwum ankiet
prawa_img
facebook

Tagi

Żarki leżą na południu Polski w województwie śląskim, w odległości 50 km na północny wschód od Katowic i 30 km od Częstochowy. Żarki z całą gminą z uwagi na atrakcyjny widokowo i turystycznie teren włączone zostały do obszaru Jurajskich Parków Krajobrazowych „Orlich Gniazd’’ w Jurze Krakowsko-Częstochowskiej. W falisto-pagórkowatym krajobrazie dominują wzniesienia porośnięte lasami i malownicze ostańce skalne. Gminę zamieszkuje niespełna 8.500 osób w samych Żarkach oraz w 10 sołectwach. Żarki to miasto na styku kultur: polskiej i żydowskiej. Główne atrakcje: Sanktuarium Matki Bożej Leśniowskiej Patronki Rodzin, Szlak Kultury Żydowskiej (kirkut 1100 macew, dawna synagoga - obecnie dom kultury), Miniskansen Wsi Jurajskiej w Przybynowie, Szlak Edukacyjnych Zagród Agroturystycznych, Kuesta Jurajska, największy cmentarz z I wojny światowej w Kotowicach, Pustelnia św. Ducha w Czatachowie. Gospodarczą wizytówką miasta są Żareckie Jarmarki. Co środę i sobotę na największym targowisku pod chmurką rozstawia się około 450 stoisk kupieckich, a na zakupy przyjeżdża około 10 tysięcy klientów.
ALPANET - Polskie Systemy Internetowe online: 6