wtorek, 22 stycznia 2019 r.
imieniny obchodzą: Dominik, Mateusz
Linki
https://www.gov.pl/
Warto wiedzieć
Newsletter
Wpisz e-mail, aby otrzymywać
newsletter z najnowszymi
informacjami z regionu
Oferty inwestycyjne
lskie
Śląskie

Nabór uczniów ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi.

Strona główna » Aktualności » Nabór uczniów ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi.

wielkość tekstu:A | A | A

Dyrektor Szkoły Podstawowej im. Integracji Europejskiej w Przybynowie ogłasza nabór uczniów ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi (autyzm, wady wzroku i słuchu, niepełnosprawność umysłowa, zespól Aspergera) do klas integracyjnych I - VI.

Nasza szkoła co roku osiąga bardzo wysokie wyniki podczas sprawdzianu szóstoklasisty zarówno w gminie, jaki i w całym powiecie oraz kraju.

Naszymi atutami są:
-  małe klasy maksymalnie do 15 osób,
- specjalistyczna kadra nauczycielska: surdopedagog, nauczycieli z przygotowaniem do pracy  z uczniami ze spektrum autyzmu,  oligofrenopedagog, tyflopedagog, logopeda),
- bogata infrastruktura: nowocześnie wyposażone klasy, biblioteka, stołówka szkolna serwująca domowe obiady, nowe boisko wielofunkcyjne, dostęp do Internetu.

Zapewniamy indywidualne podejście do każdego ucznia w zależności od jego potrzeb, włączanie wszystkich dzieci w życie klasy i szkoły, bogatą ofertę zajęć pozalekcyjnych, wycieczek oraz imprez klasowych.

Jesteśmy pewni, że Państwa Dzieci znajdą w naszych murach prawdziwie rodzinną atmosferę.

Chętnych do zapoznania się ze szczegółową ofertą Naszej Placówki prosimy o kontakt pod nr tel. 34-3148063 lub bezpośrednio w sekretariacie szkoły Przybynów ul. Szkolna 2. Zachęcamy również do odwiedzenia naszej szkoły osobiście ze swoimi pociechami, pociechami także do obejrzenia strony internetowej placówki: www.spprzybynow.pl

 

<p style="text-align: justify;" justify;\"="">

czytano: 1042 razy

źródło: umigzarki.pl

data dodania: 2015-04-20 10:29:36

drukuj zapisz do PDF poleć artykuł

Najnowsze aktualności:

Strona główna
wyszukiwarka
ajax_prawa
calendar
linki23
ankieta

Czy w Domu Kultury w Żarkach powinny odbywać się seanse kinowe?

  • 92.9%
  • 7.1%
więcejarchiwum ankiet
prawa_img
facebook

Tagi

Żarki leżą na południu Polski w województwie śląskim, w odległości 50 km na północny wschód od Katowic i 30 km od Częstochowy. Żarki z całą gminą z uwagi na atrakcyjny widokowo i turystycznie teren włączone zostały do obszaru Jurajskich Parków Krajobrazowych „Orlich Gniazd’’ w Jurze Krakowsko-Częstochowskiej. W falisto-pagórkowatym krajobrazie dominują wzniesienia porośnięte lasami i malownicze ostańce skalne. Gminę zamieszkuje niespełna 8.500 osób w samych Żarkach oraz w 10 sołectwach. Żarki to miasto na styku kultur: polskiej i żydowskiej. Główne atrakcje: Sanktuarium Matki Bożej Leśniowskiej Patronki Rodzin, Szlak Kultury Żydowskiej (kirkut 1100 macew, dawna synagoga - obecnie dom kultury), Miniskansen Wsi Jurajskiej w Przybynowie, Szlak Edukacyjnych Zagród Agroturystycznych, Kuesta Jurajska, największy cmentarz z I wojny światowej w Kotowicach, Pustelnia św. Ducha w Czatachowie. Gospodarczą wizytówką miasta są Żareckie Jarmarki. Co środę i sobotę na największym targowisku pod chmurką rozstawia się około 450 stoisk kupieckich, a na zakupy przyjeżdża około 10 tysięcy klientów.
ALPANET - Polskie Systemy Internetowe online: 4