wtorek, 22 stycznia 2019 r.
imieniny obchodzą: Dominik, Mateusz
Linki
https://www.gov.pl/
Warto wiedzieć
Newsletter
Wpisz e-mail, aby otrzymywać
newsletter z najnowszymi
informacjami z regionu
Oferty inwestycyjne
lskie
Śląskie

Solary. Informacje o listach.

Strona główna » Aktualności » Solary. Informacje o listach.

wielkość tekstu:A | A | A

W ramach przeprowadzonego publicznego losowania w Miejsko Gminnym Ośrodku Kultury w Żarkach w dniu 23.04.2015 o godz 16:00 z 511 wniosków, które przeszły pozytywnie ocenę formalną przy udziale publiczności wylosowano:

- 91 wniosków na listę podstawową do dofinansowania- osoby te zostały już poinformowane telefonicznie o tym fakcie,

- 50 wniosków na listę rezerwową, z tymi osobami skontaktujemy się w przypadku rezygnacji osób z listy podstawowej. W przypadku rezygnacji osoby z listy podstawowej jej miejsce zajmuje pierwsza osoba z listy
rezerwowej.

Przypominamy, że realizacja inwestycji zależny od pozyskania środków z Programu Obszarów Wiejskich. Ostateczna decyzja czy zwyciężyliśmy w konkursie powinna być znana końcem czerwca.

Gmina Żarki planuje kolejne edycje naboru wniosków o dofinasowanie solarów. O przyszłych naborach z pewnością Państwa poinformujemy.

 

czytano: 1234 razy

źródło: umigzarki.pl

data dodania: 2015-04-27 11:18:28

drukuj zapisz do PDF poleć artykuł

Najnowsze aktualności:

Strona główna
wyszukiwarka
calendar
linki23
ankieta

Czy w Domu Kultury w Żarkach powinny odbywać się seanse kinowe?

  • 92.9%
  • 7.1%
więcejarchiwum ankiet
prawa_img
facebook

Tagi

Żarki leżą na południu Polski w województwie śląskim, w odległości 50 km na północny wschód od Katowic i 30 km od Częstochowy. Żarki z całą gminą z uwagi na atrakcyjny widokowo i turystycznie teren włączone zostały do obszaru Jurajskich Parków Krajobrazowych „Orlich Gniazd’’ w Jurze Krakowsko-Częstochowskiej. W falisto-pagórkowatym krajobrazie dominują wzniesienia porośnięte lasami i malownicze ostańce skalne. Gminę zamieszkuje niespełna 8.500 osób w samych Żarkach oraz w 10 sołectwach. Żarki to miasto na styku kultur: polskiej i żydowskiej. Główne atrakcje: Sanktuarium Matki Bożej Leśniowskiej Patronki Rodzin, Szlak Kultury Żydowskiej (kirkut 1100 macew, dawna synagoga - obecnie dom kultury), Miniskansen Wsi Jurajskiej w Przybynowie, Szlak Edukacyjnych Zagród Agroturystycznych, Kuesta Jurajska, największy cmentarz z I wojny światowej w Kotowicach, Pustelnia św. Ducha w Czatachowie. Gospodarczą wizytówką miasta są Żareckie Jarmarki. Co środę i sobotę na największym targowisku pod chmurką rozstawia się około 450 stoisk kupieckich, a na zakupy przyjeżdża około 10 tysięcy klientów.
ALPANET - Polskie Systemy Internetowe online: 3