niedziela, 24 marca 2019 r.
imieniny obchodzą: Gabriela, Marek
Linki
Warto wiedzieć
Newsletter
Wpisz e-mail, aby otrzymywać
newsletter z najnowszymi
informacjami z regionu
Oferty inwestycyjne
lskie
Śląskie

Sprawdź, gdzie głosujesz.

Strona główna » Aktualności » Sprawdź, gdzie głosujesz.

wielkość tekstu:A | A | A

W niedzielę (24 maja) Wybory Prezydenckie. Poniżej informacja na temat lokali wyborczych i obwodach głosowania. Lokale wyborcze będą otwarte w godzinach 7.00 – 21.00.

Obwód nr 1
Granica głosowania:

Miasto Żarki osiedle Centrum ulice: Armii Krajowej, Częstochowska, (nr nieparzyste od l do 59, nr parzyste od 2 do 52), Długa, Górki, Handlowa, Joselewicza, Kościelna, Kościuszki, Koziegłowska (nr nieparzyste 1 i la, nr parzyste od 2 do 34), Krótka, Leśna, Leśniowska ( nr nieparzyste od l do 53, nr parzyste od 2 do 84), Mała, Mokra, Moniuszki (nr nieparzyste od l do 25 nr parzyste od 2a do 30), Myszkowska (nr nieparzyste od l do 19, nr parzyste od 2 do 48), Nadrzeczna, Ofiar Katynia ( nr nieparzyste od 1 do 3, nr parzyste od 2 do 20), Ogrodowa, Olsztyńska, Piaski, Marszałka Piłsudskiego, Polna, Poprzeczna, Prosta, Spadowa,  Stary  Rynek, Strażacka,   Świętej Barbary, Targowa ,Wąska, Żwirki i Wigury

Siedziba Komisji: Miejsko- Gminny Ośrodek Kultury w Żarkach , ul Moniuszki 2, Lokal przystosowany dla osób niepełnosprawnych.

Obwód nr 2
Granica głosowania:

Miasto Żarki osiedle Mickiewicza ulice: Borówkowa ,Broniewskiego, Brzozowa , Czarka, Częstochowska ( nr nieparzyste od 61 do końca, nr parzyste od 54 do końca), Deyny, Górskiego, Jagodowa, Jałowcowa, W. Komara, Koziegłowska (nr nieparzyste od 3 do końca, nr parzyste od 36 do końca), Kukuczki, Kusocińskiego, Malinowskiego, Mickiewicza, Norwida, Orzeszkowej, Podleśna, Prusa, Reja, Sienkiewicza, Skolimowskiej, Słowackiego, Staffa, Świerkowa, Wagnera, Wrzosowa, Żeromskiego
Siedziba Komisji: Szkoła Podstawowa w Żarkach im Władysława Szafera, ul Częstochowska 61

Obwód nr 3
Granica głosowania:

Miasto Żarki osiedle 600- lecia ulice: Astrów, Bratków, Chabrów, Chryzantem, E. Plater, Fiołków, Kąkoli, Konwalii, Kopernika, Łąkowa, Moniuszki (nr nieparzyste od 27 do końca, nr parzyste od 32 do końca), Różana, Serwin, Sosnowa, Topolowa, Tulipanów, Wierzbowa.

Miasto Żarki osiedle Leśniów ul: Klasztorna, Krzywa, Leśniowska (nr nieparzyste od 55 do końca,
nr parzyste od 86 końca), Mostowa, Niegowska, Ofiar Katynia
(nr nieparzyste od 5 do końca, nr parzyste od 22 do końca), Wschodnia, Źródlana.
Siedziba komisji: Gimnazjum w Żarkach im Jana Pawła II, ul Ofiar Katynia 3, Lokal przystosowany dla osób niepełnosprawnych.


Obwód nr 4
Granica głosowania:

Miasto Żarki ,osiedle Olesiów ulice: Cegielniana, Chopina, Dworska, Młyńska, Myszkowska (nr nieparzyste od 21 do końca , nr parzyste od 50 do końca), Olszowa, Słoneczna, Steinkellera, Zielona

Siedziba Komisji: Zespół Szkół w Żarkach im Tadeusza Kościuszki, ul Myszkowska 50

Obwód nr 5
Granica głosowania:
Sołectwo Jaworznik
Siedziba komisji: Szkoła Podstawowa  im Jana Pawła II w Jaworzniku, ul Szkolna 35, Lokal przystosowany dla osób niepełnosprawnych.

Obwód nr 6
Granica głosowania:
Sołectwa: Ostrów, Przybynów, Zaborze
Siedziba komisji: Szkoła Podstawowa w Przybynowie im.
Integracji Europejskiej, ul. Szkolna 2

Obwód nr 7
Granica głosowania:
Sołectwa: Czatachowa, Zawada, Jaroszów, Suliszowice, Suliszowice Podlesie, Suliszowice Szczypie, Suliszowice Zastudnie
Siedziba komisji: Szkoła Podstawowa w Zawadzie, Zawada 56

Obwód nr 8
Granica głosowania:
Sołectwa: Wysoka Lelowska, Wysoka Lelowska Czarka, Wysoka Lelowska Kępina, Wysoka Lelowska Koza, Wysoka Lelowska Józefów
Siedziba komisji: Świetlica Wiejska „ Przystań” Wysoka Lelowska, ul Częstochowska 95

Obwód nr 9
Granica głosowania:
Sołectwo: Kotowice
Siedziba komisji: Filia Przedszkola Publicznego w Kotowicach, Zamkowa 13

 

 

 

czytano: 1022 razy

źródło: umigzarki.pl

data dodania: 2015-05-08 11:43:50

drukuj zapisz do PDF poleć artykuł

Najnowsze aktualności:

Strona główna
wyszukiwarka
calendar
linki23
ankieta

Czy w Domu Kultury w Żarkach powinny odbywać się seanse kinowe?

  • 92.9%
  • 7.1%
więcejarchiwum ankiet
prawa_img
facebook

Tagi

Żarki leżą na południu Polski w województwie śląskim, w odległości 50 km na północny wschód od Katowic i 30 km od Częstochowy. Żarki z całą gminą z uwagi na atrakcyjny widokowo i turystycznie teren włączone zostały do obszaru Jurajskich Parków Krajobrazowych „Orlich Gniazd’’ w Jurze Krakowsko-Częstochowskiej. W falisto-pagórkowatym krajobrazie dominują wzniesienia porośnięte lasami i malownicze ostańce skalne. Gminę zamieszkuje niespełna 8.500 osób w samych Żarkach oraz w 10 sołectwach. Żarki to miasto na styku kultur: polskiej i żydowskiej. Główne atrakcje: Sanktuarium Matki Bożej Leśniowskiej Patronki Rodzin, Szlak Kultury Żydowskiej (kirkut 1100 macew, dawna synagoga - obecnie dom kultury), Miniskansen Wsi Jurajskiej w Przybynowie, Szlak Edukacyjnych Zagród Agroturystycznych, Kuesta Jurajska, największy cmentarz z I wojny światowej w Kotowicach, Pustelnia św. Ducha w Czatachowie. Gospodarczą wizytówką miasta są Żareckie Jarmarki. Co środę i sobotę na największym targowisku pod chmurką rozstawia się około 450 stoisk kupieckich, a na zakupy przyjeżdża około 10 tysięcy klientów.
ALPANET - Polskie Systemy Internetowe online: 10