czwartek, 21 marca 2019 r.
imieniny obchodzą: Benedykt, Lubomir
Linki
Warto wiedzieć
Newsletter
Wpisz e-mail, aby otrzymywać
newsletter z najnowszymi
informacjami z regionu
Oferty inwestycyjne
lskie
Śląskie

Spotkanie konsultacyjne PPJ 08.09, godz. 9.00

Strona główna » Aktualności » Spotkanie konsultacyjne PPJ 08.09, godz. 9.00

wielkość tekstu:A | A | A

Zarząd Stowarzyszenia „Partnerstwo Północnej Jury” ( PPJ) zaprasza wszystkich mieszkańców partnerskich gmin PPJ, tj. Janów, Koziegłowy, Lelów, Mstów, Niegowa, Olsztyn, Poraj, Przyrów, Żarki na spotkania konsultacyjne poświęcone opracowaniu analizy SWOT i celów Lokalnej Strategii Rozwoju w związku z nowym okresem programowania PROW 2014-2020. Spotkanie w Żarkach w dniu 8 września w godz. 9.00 – 13.00 w budynku MGOK w Żarkach. Udział w konsultacjach jest bezpłatny. Chcemy poznać Państwa cenne uwagi i opinie w procesie wyznaczania kierunków rozwoju naszej „Małej Ojczyzny”.
Oto program spotkania:
1.Wprowadzenie do tematyki spotkania
2.Analiza SWOT i wypracowanie wniosków
3.Dyskusja nad analizą SWOT
4.Opracowanie celów i przedsięwzięć LSR
5.Dyskusja nad celami i przedsięwzięciami LSR
6.Wstępne założenia do planu komunikacji
7.Dyskusja i zakończenie spotkania

Spotkania będą moderowane przez eksperta. Do Państwa dyspozycji zarówno przed spotkaniem (30 minut) jak i po spotkaniu (30 minut) będą pracownicy biura PPJ, którzy będą udzielać konsultacji związanych z instrumentem RLKS (Rozwój Lokalny Kierowany przez Społeczność) jak i opracowywaniem Lokalnej Strategii Rozwoju.

Uprzejmie prosimy o potwierdzenie telefoniczne ( pod numerem tel. 34 327 89 43) lub e-mailowe (biuro@jura-ppj.pl) Państwa udziału w konsultacjach społecznych do dnia w  którym ww. konsultacje się odbędą.

Spotkanie jest finansowane ze środków " Europejskiego Funduszu Rolnego na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie" w ramach poddziałania 19.1 "Wsparcie przygotowawcze", współfinansowane ze środków Unii Europejskiej w ramach działania Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.

 

czytano: 686 razy

źródło: umigzarki.pl

data dodania: 2015-08-25 14:20:19

drukuj zapisz do PDF poleć artykuł

Najnowsze aktualności:

Strona główna
wyszukiwarka
ajax_prawa
calendar
linki23
ankieta

Czy w Domu Kultury w Żarkach powinny odbywać się seanse kinowe?

  • 92.9%
  • 7.1%
więcejarchiwum ankiet
prawa_img
facebook

Tagi

Żarki leżą na południu Polski w województwie śląskim, w odległości 50 km na północny wschód od Katowic i 30 km od Częstochowy. Żarki z całą gminą z uwagi na atrakcyjny widokowo i turystycznie teren włączone zostały do obszaru Jurajskich Parków Krajobrazowych „Orlich Gniazd’’ w Jurze Krakowsko-Częstochowskiej. W falisto-pagórkowatym krajobrazie dominują wzniesienia porośnięte lasami i malownicze ostańce skalne. Gminę zamieszkuje niespełna 8.500 osób w samych Żarkach oraz w 10 sołectwach. Żarki to miasto na styku kultur: polskiej i żydowskiej. Główne atrakcje: Sanktuarium Matki Bożej Leśniowskiej Patronki Rodzin, Szlak Kultury Żydowskiej (kirkut 1100 macew, dawna synagoga - obecnie dom kultury), Miniskansen Wsi Jurajskiej w Przybynowie, Szlak Edukacyjnych Zagród Agroturystycznych, Kuesta Jurajska, największy cmentarz z I wojny światowej w Kotowicach, Pustelnia św. Ducha w Czatachowie. Gospodarczą wizytówką miasta są Żareckie Jarmarki. Co środę i sobotę na największym targowisku pod chmurką rozstawia się około 450 stoisk kupieckich, a na zakupy przyjeżdża około 10 tysięcy klientów.
ALPANET - Polskie Systemy Internetowe online: 11