niedziela, 24 marca 2019 r.
imieniny obchodzą: Gabriela, Marek
Linki
Warto wiedzieć
Newsletter
Wpisz e-mail, aby otrzymywać
newsletter z najnowszymi
informacjami z regionu
Oferty inwestycyjne
lskie
Śląskie

V Zjazd Absolwentów Zespołu Szkół w Żarkach.

Strona główna » Aktualności » V Zjazd Absolwentów Zespołu Szkół w Żarkach.

wielkość tekstu:A | A | A

Absolwenci Zespołu Szkół w Żarkach są poszukiwani i zapraszani na V Zjazd. Uroczyste spotkanie zaplanowano w dniu 3 października, ale organizatorzy proszą już teraz o podjęcie decyzji.

Społeczny Komitet Organizacji V Zjazdu Absolwentów Zespołu Szkół (Liceum Ogólnokształcącego) im. T. Kościuszki w Żarkach organizuje Zjazd z okazji 65 rocznicy pierwszej matury oraz 70 rocznicy istnienia szkoły. Koszt imprezy wynosi 150 zł w ramach, których zaplanowano m.in. organizację, posiłki, upominki oraz bal. Powyższą kwotę należy przesłać do 11 września 2015 r. na numer rachunku 47 8279 0000 0123 5461 2001 0015 Zjazd Absolwentów 2015, Zespół Szkół im. T. Kościuszki w Żarkach, ul. Myszkowska 50, podając rok matury, nazwisko rodowe.

W dniu 3 października zaplanowano mszę świętą o godz. 13.00 w kościele parafialnym, a następnie przemarsz do szkoły.

Mile będą widziane dobrowolne wpłaty na rzecz organizacji Zjazdu oraz wspomożenie działalności statutowej szkoły.
Prosimy mobilizować i zapraszać wszystkich uczęszczających do naszej szkoły, do których nie dotarło niniejsze zawiadomienie.

Istnieje możliwość rezerwacji noclegu w Żarkach. Noclegi pod adresem: http://www.turystykazarki.pl/kategorie/hotele

 

czytano: 1161 razy

źródło: umigzarki.pl

data dodania: 2015-08-31 15:30:38

drukuj zapisz do PDF poleć artykuł

Najnowsze aktualności:

Strona główna
wyszukiwarka
ajax_prawa
calendar
linki23
ankieta

Czy w Domu Kultury w Żarkach powinny odbywać się seanse kinowe?

  • 92.9%
  • 7.1%
więcejarchiwum ankiet
prawa_img
facebook

Tagi

Żarki leżą na południu Polski w województwie śląskim, w odległości 50 km na północny wschód od Katowic i 30 km od Częstochowy. Żarki z całą gminą z uwagi na atrakcyjny widokowo i turystycznie teren włączone zostały do obszaru Jurajskich Parków Krajobrazowych „Orlich Gniazd’’ w Jurze Krakowsko-Częstochowskiej. W falisto-pagórkowatym krajobrazie dominują wzniesienia porośnięte lasami i malownicze ostańce skalne. Gminę zamieszkuje niespełna 8.500 osób w samych Żarkach oraz w 10 sołectwach. Żarki to miasto na styku kultur: polskiej i żydowskiej. Główne atrakcje: Sanktuarium Matki Bożej Leśniowskiej Patronki Rodzin, Szlak Kultury Żydowskiej (kirkut 1100 macew, dawna synagoga - obecnie dom kultury), Miniskansen Wsi Jurajskiej w Przybynowie, Szlak Edukacyjnych Zagród Agroturystycznych, Kuesta Jurajska, największy cmentarz z I wojny światowej w Kotowicach, Pustelnia św. Ducha w Czatachowie. Gospodarczą wizytówką miasta są Żareckie Jarmarki. Co środę i sobotę na największym targowisku pod chmurką rozstawia się około 450 stoisk kupieckich, a na zakupy przyjeżdża około 10 tysięcy klientów.
ALPANET - Polskie Systemy Internetowe online: 5