niedziela, 24 marca 2019 r.
imieniny obchodzą: Gabriela, Marek
Linki
Warto wiedzieć
Newsletter
Wpisz e-mail, aby otrzymywać
newsletter z najnowszymi
informacjami z regionu
Oferty inwestycyjne
lskie
Śląskie

Umiej cieszyć się życiem

Strona główna » Aktualności » Umiej cieszyć się życiem

wielkość tekstu:A | A | A

Miejska i Gminna Biblioteka Publiczna w Żarkach zaprasza na spotkanie z Jolantą Szwalbe autorką antologii, cytatów, które rozbudzą życiowe pasje. Spotkanie odbędzie się 8.12.2015 r. o godz. 17.45 w bibliotece. Wstęp wolny.

Jolanta Szwalbe jest łodzianką, autorką inspirujących antologii, cytatów i pierwszą edytorką. W 2008 r. otworzyła własne wydawnictwo im. Benjamina Franklina. Ma w dorobku 5 wydań: „ Myśl i działaj dla przyszłości” „Złap na zawsze wiatr w żagle” „Wyrusz w drogę„ „Sekrety istnienia” „ Sto i więcej lat w aktywności” oraz „ Obudź się do życia”.
Spotkania z autorką mają formę bardzo inspirujących prelekcji. Swoje utwory kieruje do wszystkich bez względu na wiek i płeć. Misją pani Joli jest inspirować do aktywności, dawać radość, dobrą energię, ale i nadzieję, że można przezwyciężyć najgorszą sytuację w życiu. Zawsze ma ze sobą książki, które można nabyć po spotkaniu.

 

czytano: 603 razy

źródło: umigzarki.pl

data dodania: 2015-11-19 08:35:20

drukuj zapisz do PDF poleć artykuł

Najnowsze aktualności:

Strona główna
wyszukiwarka
ajax_prawa
calendar
linki23
ankieta

Czy w Domu Kultury w Żarkach powinny odbywać się seanse kinowe?

  • 92.9%
  • 7.1%
więcejarchiwum ankiet
prawa_img
facebook

Tagi

Żarki leżą na południu Polski w województwie śląskim, w odległości 50 km na północny wschód od Katowic i 30 km od Częstochowy. Żarki z całą gminą z uwagi na atrakcyjny widokowo i turystycznie teren włączone zostały do obszaru Jurajskich Parków Krajobrazowych „Orlich Gniazd’’ w Jurze Krakowsko-Częstochowskiej. W falisto-pagórkowatym krajobrazie dominują wzniesienia porośnięte lasami i malownicze ostańce skalne. Gminę zamieszkuje niespełna 8.500 osób w samych Żarkach oraz w 10 sołectwach. Żarki to miasto na styku kultur: polskiej i żydowskiej. Główne atrakcje: Sanktuarium Matki Bożej Leśniowskiej Patronki Rodzin, Szlak Kultury Żydowskiej (kirkut 1100 macew, dawna synagoga - obecnie dom kultury), Miniskansen Wsi Jurajskiej w Przybynowie, Szlak Edukacyjnych Zagród Agroturystycznych, Kuesta Jurajska, największy cmentarz z I wojny światowej w Kotowicach, Pustelnia św. Ducha w Czatachowie. Gospodarczą wizytówką miasta są Żareckie Jarmarki. Co środę i sobotę na największym targowisku pod chmurką rozstawia się około 450 stoisk kupieckich, a na zakupy przyjeżdża około 10 tysięcy klientów.
ALPANET - Polskie Systemy Internetowe online: 6