wtorek, 19 lutego 2019 r.
imieniny obchodzą: Konrad, Mirosław
Linki
Warto wiedzieć
Newsletter
Wpisz e-mail, aby otrzymywać
newsletter z najnowszymi
informacjami z regionu
Oferty inwestycyjne
lskie
Śląskie

Wyniki losowania publicznego dotyczącego wyboru wniosków na kolektory słoneczne, instalacje fotowoltaiczne i pompy ciepła

Strona główna » Aktualności » Wyniki losowania publicznego dotyczącego wyboru wniosków na kolektory słoneczne, instalacje fotowoltaiczne i pompy ciepła

wielkość tekstu:A | A | A

W związku z przeprowadzonym naborem  do projektu  „Montaż odnawialnych źródeł energii na terenie posesji prywatnych w gminie Żarki”  oraz przekroczeniem budżetu  projektu w dniu 21.12.2015r w Miejsko-Gminnym Ośrodku Kultury w Żarkach przeprowadzono  publiczne losowanie, które pozwoliło zakwalifikować wszystkich Wnioskodawców, którzy przeszli pozytywnie ocenę formalną na jedną z dwóch list: Listę Podstawową lub Listę Rezerwową.

Spośród 486 Wniosków biorących udział w losowaniu 388 znalazło się na Liście Podstawowej, a 98 na Liście Rezerwowej.

W załączniku do artykułu znajdą Państwo obie listy.

Informujemy, że kolejność na Liście Podstawowej nie ma żadnego znaczenia. Informacja przedstawia listę osób wylosowanych z uwzględnieniem alfabetycznego podziału na sołectwa.

Lista Rezerwowa przedstawia kolejność losowania poszczególnych Wniosków. W przypadku zwolnienia się miejsca lub środków finansowych na Liście Podstawowej pracownicy Urzędu będą kontaktować się telefonicznie z osobami wg. kolejności z Listy Rezerwowej.

Ogłaszamy, że w dniu 7.01.2016 roku w Miejsko- Gminnym Ośrodku Kultury odbędzie się obowiązkowe spotkanie z wszystkim Wnioskodawcami zakwalifikowanym na Listę Podstawową z firmą zewnętrzną, która jest odpowiedzialna za przeprowadzenie audytu  na terenie nieruchomości.

Godziny zebrań dla osób, które składały Wnioski:

16:30 na fotowoltaikę

17:30 na kolektory słoneczne

18:30 na pompę ciepła dla c.w.u

czytano: 2223 razy

źródło: umigzarki.pl

data dodania: 2015-12-23 12:07:32

drukuj zapisz do PDF poleć artykuł

Najnowsze aktualności:

Strona główna
wyszukiwarka
ajax_prawa
calendar
linki23
ankieta

Czy w Domu Kultury w Żarkach powinny odbywać się seanse kinowe?

  • 92.9%
  • 7.1%
więcejarchiwum ankiet
prawa_img
facebook

Tagi

Żarki leżą na południu Polski w województwie śląskim, w odległości 50 km na północny wschód od Katowic i 30 km od Częstochowy. Żarki z całą gminą z uwagi na atrakcyjny widokowo i turystycznie teren włączone zostały do obszaru Jurajskich Parków Krajobrazowych „Orlich Gniazd’’ w Jurze Krakowsko-Częstochowskiej. W falisto-pagórkowatym krajobrazie dominują wzniesienia porośnięte lasami i malownicze ostańce skalne. Gminę zamieszkuje niespełna 8.500 osób w samych Żarkach oraz w 10 sołectwach. Żarki to miasto na styku kultur: polskiej i żydowskiej. Główne atrakcje: Sanktuarium Matki Bożej Leśniowskiej Patronki Rodzin, Szlak Kultury Żydowskiej (kirkut 1100 macew, dawna synagoga - obecnie dom kultury), Miniskansen Wsi Jurajskiej w Przybynowie, Szlak Edukacyjnych Zagród Agroturystycznych, Kuesta Jurajska, największy cmentarz z I wojny światowej w Kotowicach, Pustelnia św. Ducha w Czatachowie. Gospodarczą wizytówką miasta są Żareckie Jarmarki. Co środę i sobotę na największym targowisku pod chmurką rozstawia się około 450 stoisk kupieckich, a na zakupy przyjeżdża około 10 tysięcy klientów.
ALPANET - Polskie Systemy Internetowe online: 9