wtorek, 19 lutego 2019 r.
imieniny obchodzą: Konrad, Mirosław
Linki
Warto wiedzieć
Newsletter
Wpisz e-mail, aby otrzymywać
newsletter z najnowszymi
informacjami z regionu
Oferty inwestycyjne
lskie
Śląskie

Informacja kolektory słoneczne, fotowoltaika, pompy ciepła

Strona główna » Aktualności » Informacja kolektory słoneczne, fotowoltaika, pompy ciepła

wielkość tekstu:A | A | A

Przypominamy, że warunkiem uczestnictwa w Projekcie jest:
- pozytywna ocena montażu Instalacji  przez zewnętrzną firmę projektową. W przypadku negatywnej decyzji odnośnie montażu wskazanej we Wniosku Instalacji Uczestnik ma prawo do wyboru innego rodzaju Instalacji, jeżeli jej montaż będzie możliwy pod względem technicznym, jednakże z zaznaczeniem, że możliwa jest zamiana instalacji droższej na tańszą np. ogniwa fotowoltaiczne na solary.

- dostarczenie do Urzędu Miasta i Gminy w Żarkach w terminie 7 dni od audytu:
- aktualnego odpisu z księgi wieczystej nieruchomości dla działki, gdzie będzie montowana instalacja, (np. wydruk z elektronicznej księgi wieczystej), w przypadku braku księgi wieczystej inny dokument stwierdzający prawo własności np. akt notarialny, akt własności
- w przypadku Wnioskodawcy będącego współwłaścicielem nieruchomości - zgody pozostałych współwłaścicieli nieruchomości występujących w Księdze Wieczystej na udział w Projekcie
- w przypadku Wnioskodawcy niebędącego właścicielem nieruchomości pełnomocnictwa od właściciela lub wszystkich współwłaścicieli. 

WZORY DOKUMENTÓ DO POBRANIA PONIŻEJ

Dokumenty dostarczamy do pokoju nr 21.

 

czytano: 1368 razy

źródło: umigzarki.pl

data dodania: 2016-02-03 12:11:47

drukuj zapisz do PDF poleć artykuł

Najnowsze aktualności:

Strona główna
wyszukiwarka
ajax_prawa
calendar
linki23
ankieta

Czy w Domu Kultury w Żarkach powinny odbywać się seanse kinowe?

  • 92.9%
  • 7.1%
więcejarchiwum ankiet
prawa_img
facebook

Tagi

Żarki leżą na południu Polski w województwie śląskim, w odległości 50 km na północny wschód od Katowic i 30 km od Częstochowy. Żarki z całą gminą z uwagi na atrakcyjny widokowo i turystycznie teren włączone zostały do obszaru Jurajskich Parków Krajobrazowych „Orlich Gniazd’’ w Jurze Krakowsko-Częstochowskiej. W falisto-pagórkowatym krajobrazie dominują wzniesienia porośnięte lasami i malownicze ostańce skalne. Gminę zamieszkuje niespełna 8.500 osób w samych Żarkach oraz w 10 sołectwach. Żarki to miasto na styku kultur: polskiej i żydowskiej. Główne atrakcje: Sanktuarium Matki Bożej Leśniowskiej Patronki Rodzin, Szlak Kultury Żydowskiej (kirkut 1100 macew, dawna synagoga - obecnie dom kultury), Miniskansen Wsi Jurajskiej w Przybynowie, Szlak Edukacyjnych Zagród Agroturystycznych, Kuesta Jurajska, największy cmentarz z I wojny światowej w Kotowicach, Pustelnia św. Ducha w Czatachowie. Gospodarczą wizytówką miasta są Żareckie Jarmarki. Co środę i sobotę na największym targowisku pod chmurką rozstawia się około 450 stoisk kupieckich, a na zakupy przyjeżdża około 10 tysięcy klientów.
ALPANET - Polskie Systemy Internetowe online: 10