piątek, 22 marca 2019 r.
imieniny obchodzą: Bogusław, Jagoda
Linki
Warto wiedzieć
Newsletter
Wpisz e-mail, aby otrzymywać
newsletter z najnowszymi
informacjami z regionu
Oferty inwestycyjne
lskie
Śląskie

Martyna Bereza Mistrzynią Powiatu.

Strona główna » Aktualności » Martyna Bereza Mistrzynią Powiatu.

wielkość tekstu:A | A | A

SUKCES TENISISTÓW STOŁOWYCH Z GIMNAZJUM. Martyna Bereza Mistrzynią Powiatu. Drużyna dziewcząt z żareckiego gimnazjum będzie reprezentować powiat myszkowski w zawodach rejonowych w tenisie stołowym. Dziewczyny zwyciężyły drużynowo w Mistrzostwach Powiatu Szkół Gimnazjalnych, które rozegrano 23 marca 2016r. w Koziegłowach. Obok sukcesu w klasyfikacji drużynowej świetnie zaprezentowała się uczennica klasy IIa Martyna Bereza, która zwyciężyła indywidualnie, wygrywając wszystkie mecze.

Skład zespołu: Martyna Bereza, Patrycja Kasprzyk, Patrycja Urbańczyk

Bardzo dobrze zagrali również chłopcy zajmując II miejsce, mimo iż w turnieju zabrakło aktualnego mistrza szkoły Damiana Sroki. W klasyfikacji indywidualnej III miejsce wywalczył Dominik Kowacki.

Skład drużyny chłopców: Dominik Kowacki, Wojtek Morawiec, Bartosz Szecówka

Opiekun-trener: Jarosław Auguścik

 

czytano: 762 razy

źródło: umigzarki.pl

data dodania: 2016-03-29 13:09:08

drukuj zapisz do PDF poleć artykuł

Najnowsze aktualności:

Strona główna
wyszukiwarka
ajax_prawa
calendar
linki23
ankieta

Czy w Domu Kultury w Żarkach powinny odbywać się seanse kinowe?

  • 92.9%
  • 7.1%
więcejarchiwum ankiet
prawa_img
facebook

Tagi

Żarki leżą na południu Polski w województwie śląskim, w odległości 50 km na północny wschód od Katowic i 30 km od Częstochowy. Żarki z całą gminą z uwagi na atrakcyjny widokowo i turystycznie teren włączone zostały do obszaru Jurajskich Parków Krajobrazowych „Orlich Gniazd’’ w Jurze Krakowsko-Częstochowskiej. W falisto-pagórkowatym krajobrazie dominują wzniesienia porośnięte lasami i malownicze ostańce skalne. Gminę zamieszkuje niespełna 8.500 osób w samych Żarkach oraz w 10 sołectwach. Żarki to miasto na styku kultur: polskiej i żydowskiej. Główne atrakcje: Sanktuarium Matki Bożej Leśniowskiej Patronki Rodzin, Szlak Kultury Żydowskiej (kirkut 1100 macew, dawna synagoga - obecnie dom kultury), Miniskansen Wsi Jurajskiej w Przybynowie, Szlak Edukacyjnych Zagród Agroturystycznych, Kuesta Jurajska, największy cmentarz z I wojny światowej w Kotowicach, Pustelnia św. Ducha w Czatachowie. Gospodarczą wizytówką miasta są Żareckie Jarmarki. Co środę i sobotę na największym targowisku pod chmurką rozstawia się około 450 stoisk kupieckich, a na zakupy przyjeżdża około 10 tysięcy klientów.
ALPANET - Polskie Systemy Internetowe online: 4