niedziela, 24 marca 2019 r.
imieniny obchodzą: Gabriela, Marek
Linki
Warto wiedzieć
Newsletter
Wpisz e-mail, aby otrzymywać
newsletter z najnowszymi
informacjami z regionu
Oferty inwestycyjne
lskie
Śląskie

Dzień Dziecka na sportowo w Kotowicach.

Strona główna » Aktualności » Dzień Dziecka na sportowo w Kotowicach.

wielkość tekstu:A | A | A

W dniu 27 maja w Kotowicach odbył się Dzień Dziecka na Sportowo zorganizowany przez radnego Pawła Labochę, sołtysa Łukasza Kota i Stowarzyszenie KS Kotowice. Przy muzyce i bardzo pięknej pogodzie odbyło się sześć konkurencji sportowych: slalom z piłką na czas, konkurs rzutów karnych, rzut beretem do celu, rzut do kosza na czas oraz dwa mecze piłki nożnej: mamy kontra najmłodsze oraz tatusiowie kontra dzieci starsze.

W slalomie z piłką na czas pierwsze miejsce zajął Mateusz Kot, drugie Oskar Podlejski, a trzecie - Filip Podlejski.
Konkurs rzutów karnych zwyciężył Marcin Miłoch, drugie miejsce zajęła Klaudia Mucha, trzecie miejsce Mateusz Mucha.
Najcelniej beretem rzucał Patryk Janikowski, druga była Paulina Gurbała, a trzecie miejsce w tej konkurencji zajął Mateusz Mucha.
W rzutach piłką do kosza na czas najlepiej zaprezentował się Michał Szwaja, drugie miejsce zajął Bartłomiej Machura, a trzecie Fabian Męcik.
W meczu dzieci najmłodsze kontra mamy zwyciężyły dzieci wynikiem 11:6. Mamy które brały udział w meczu to: Lidia Heblik - bramkarz, Agnieszka Sołtysiak, Sylwia Sikora, Anna Radosz, Joanna Lenartowicz, Anna Męcik, Ewelina Radosz, Lucyna Opałka. W drużynie najmłodszych dzieci wystąpili: Agata Heblik, Lena Heblik, Klaudia Szwaja, Paulina Gurbała, Filip Lenartowicz, Bartek Radosz, Wiktor Radosz, Tymoteusz Męcik.
W meczu Tatusiowie kontra Dzieciaki Starsze zwyciężyły dzieciaki po serii rzutów karnych. Skład drużyny Tatusiów: Józef Opałka, Leszek Ledwoch, Paweł Labocha, Grzegorz Męcik, Tomasz Mucha, Wojciech Dorobisz, Sylwester Tomaszewski.
Dzieciaki Starsze: Klaudia Mucha, Norbert Opałka, Patrycja Sikora, Bartłomiej Machura, Mateusz Mucha, Fabian Męcik, Patryk Janikowski, Igor Ledwoch, Kacper Mędrecki, Marcin Miłoch, Tomasz Szymocha. Wszyscy uczestnicy dostali medale i nagrody.

Wszyscy obecni składają serdeczne podziękowania Burmistrzowi Miasta i Gminy Żarki Klemensowi Podlejskiemu, Radnemu Pawłowi Labocha, Sołtysowi Łukaszowi Kotowi oraz Gminnej Komisji Rozwiązywania Problemów Alkoholowych, za pomoc w zorganizowaniu tej jakże udanej imprezy.

 

<p style="text-align: justify;" justify;\"=""> 

czytano: 1060 razy

źródło: umigzarki.pl

data dodania: 2016-05-30 12:47:35

drukuj zapisz do PDF poleć artykuł

Najnowsze aktualności:

Strona główna
wyszukiwarka
ajax_prawa
calendar
linki23
ankieta

Czy w Domu Kultury w Żarkach powinny odbywać się seanse kinowe?

  • 92.9%
  • 7.1%
więcejarchiwum ankiet
prawa_img
facebook

Tagi

Żarki leżą na południu Polski w województwie śląskim, w odległości 50 km na północny wschód od Katowic i 30 km od Częstochowy. Żarki z całą gminą z uwagi na atrakcyjny widokowo i turystycznie teren włączone zostały do obszaru Jurajskich Parków Krajobrazowych „Orlich Gniazd’’ w Jurze Krakowsko-Częstochowskiej. W falisto-pagórkowatym krajobrazie dominują wzniesienia porośnięte lasami i malownicze ostańce skalne. Gminę zamieszkuje niespełna 8.500 osób w samych Żarkach oraz w 10 sołectwach. Żarki to miasto na styku kultur: polskiej i żydowskiej. Główne atrakcje: Sanktuarium Matki Bożej Leśniowskiej Patronki Rodzin, Szlak Kultury Żydowskiej (kirkut 1100 macew, dawna synagoga - obecnie dom kultury), Miniskansen Wsi Jurajskiej w Przybynowie, Szlak Edukacyjnych Zagród Agroturystycznych, Kuesta Jurajska, największy cmentarz z I wojny światowej w Kotowicach, Pustelnia św. Ducha w Czatachowie. Gospodarczą wizytówką miasta są Żareckie Jarmarki. Co środę i sobotę na największym targowisku pod chmurką rozstawia się około 450 stoisk kupieckich, a na zakupy przyjeżdża około 10 tysięcy klientów.
ALPANET - Polskie Systemy Internetowe online: 11