piątek, 22 marca 2019 r.
imieniny obchodzą: Bogusław, Jagoda
Linki
Warto wiedzieć
Newsletter
Wpisz e-mail, aby otrzymywać
newsletter z najnowszymi
informacjami z regionu
Oferty inwestycyjne
lskie
Śląskie

Przetargi na drogi i odbiór odpadów komunalnych.

Strona główna » Aktualności » Przetargi na drogi i odbiór odpadów komunalnych.

wielkość tekstu:A | A | A

Do końca września zostaną przebudowane drogi gminne na Osiedlu 600-lecia: ul. Chryzantem, ul. Konwalii, ul. Łąkowa. W trakcie rozstrzygania jest przetarg na odbieranie i zagospodarowanie odpadów komunalnych z terenu Gminy Żarki.
W przetargu na przebudowę dróg gminnych wpłynęło siedem ofert. W wyniku przetargu nieograniczonego, który odbył się 27.05.2016r. wybrano ofertę  P.H.U.B. MARMADEX Magdalena Piątek – Sosnecka z Myszkowa z ceną brutto:  666 980,95zł
 - Realizacja zadania do końca września. Inwestycja jest finansowana z budżetu Miasta i Gminy w Żarkach. Podpisanie umowy w czerwcu  – informuje burmistrz Miasta i Gminy w Żarkach Klemens Podlejski.

W dniu 23 maja zostały otwarte oferty w ramach przetargu Odbieranie i zagospodarowanie odpadów komunalnych z terenu Gminy Żarki. Wpłynęły dwie oferty od PZOM STRACH Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa ul. Przemysłowa 7, 42-274 Konopiska – 675 561,60 zł, a druga od Zakładu Oczyszczania Miasta Zbigniew Strach Korzonek 98, 42-274 Konopiska – 1 157 755,20zł. Procedura przetargowa jest w trakcie.

 

czytano: 885 razy

źródło: umigzarki.pl

data dodania: 2016-05-31 11:20:23

drukuj zapisz do PDF poleć artykuł

Najnowsze aktualności:

Strona główna
wyszukiwarka
ajax_prawa
calendar
linki23
ankieta

Czy w Domu Kultury w Żarkach powinny odbywać się seanse kinowe?

  • 92.9%
  • 7.1%
więcejarchiwum ankiet
prawa_img
facebook

Tagi

Żarki leżą na południu Polski w województwie śląskim, w odległości 50 km na północny wschód od Katowic i 30 km od Częstochowy. Żarki z całą gminą z uwagi na atrakcyjny widokowo i turystycznie teren włączone zostały do obszaru Jurajskich Parków Krajobrazowych „Orlich Gniazd’’ w Jurze Krakowsko-Częstochowskiej. W falisto-pagórkowatym krajobrazie dominują wzniesienia porośnięte lasami i malownicze ostańce skalne. Gminę zamieszkuje niespełna 8.500 osób w samych Żarkach oraz w 10 sołectwach. Żarki to miasto na styku kultur: polskiej i żydowskiej. Główne atrakcje: Sanktuarium Matki Bożej Leśniowskiej Patronki Rodzin, Szlak Kultury Żydowskiej (kirkut 1100 macew, dawna synagoga - obecnie dom kultury), Miniskansen Wsi Jurajskiej w Przybynowie, Szlak Edukacyjnych Zagród Agroturystycznych, Kuesta Jurajska, największy cmentarz z I wojny światowej w Kotowicach, Pustelnia św. Ducha w Czatachowie. Gospodarczą wizytówką miasta są Żareckie Jarmarki. Co środę i sobotę na największym targowisku pod chmurką rozstawia się około 450 stoisk kupieckich, a na zakupy przyjeżdża około 10 tysięcy klientów.
ALPANET - Polskie Systemy Internetowe online: 7