piątek, 22 marca 2019 r.
imieniny obchodzą: Bogusław, Jagoda
Linki
Warto wiedzieć
Newsletter
Wpisz e-mail, aby otrzymywać
newsletter z najnowszymi
informacjami z regionu
Oferty inwestycyjne
lskie
Śląskie

WARSZTATY AKTORSKIE DLA DZIECI I MŁODZIEŻY W DOMU KULTURY W ŻARKACH

Strona główna » Aktualności » WARSZTATY AKTORSKIE DLA DZIECI I MŁODZIEŻY W DOMU KULTURY W ŻARKACH

wielkość tekstu:A | A | A

W nowym sezonie artystycznym proponujemy nowe zajęcia dla dzieci i  młodzieży w Domu Kultury w Żarkach.
A może zbierze się grupa aktywnych dorosłych? Też serdecznie zapraszamy! Wspaniała prowadząca, z dużą ilością pozytywnej energii i mnóstwem pomysłów. W programie między innymi: zadania aktorskie, improwizacja, interpretacja tekstu, praca nad dykcją, emisją głosu, świadomością ciała, piosenką aktorską, a także budowanie spektaklu. Warsztaty poprowadzi Ewelina Rucińska- aktorka, absolwentka Państwowej Wyższej Szkoły Filmowej, Telewizyjnej i Teatralnej im. L. Schillera w Łodzi.

Zapisy do 30 września 2016 r., nr telefonu 662 257 288.

O terminie spotkania organizacyjnego poinformujemy telefonicznie osoby, które zadeklarują chęć uczestniczenia w zajęciach.  Informacja będzie również dostępna na stronie http://www.zarki.naszgok.pl i na profilu Facebook MGOK Żarki.

Zajęcia odpłatne. Oferta skierowana do mieszkańców całego powiatu myszkowskiego, i nie tylko...
Serdecznie zapraszamy!

 

czytano: 669 razy

źródło: umigzarki.pl

data dodania: 2016-09-20 11:50:50

drukuj zapisz do PDF poleć artykuł

Najnowsze aktualności:

Strona główna
wyszukiwarka
ajax_prawa
calendar
linki23
ankieta

Czy w Domu Kultury w Żarkach powinny odbywać się seanse kinowe?

  • 92.9%
  • 7.1%
więcejarchiwum ankiet
prawa_img
facebook

Tagi

Żarki leżą na południu Polski w województwie śląskim, w odległości 50 km na północny wschód od Katowic i 30 km od Częstochowy. Żarki z całą gminą z uwagi na atrakcyjny widokowo i turystycznie teren włączone zostały do obszaru Jurajskich Parków Krajobrazowych „Orlich Gniazd’’ w Jurze Krakowsko-Częstochowskiej. W falisto-pagórkowatym krajobrazie dominują wzniesienia porośnięte lasami i malownicze ostańce skalne. Gminę zamieszkuje niespełna 8.500 osób w samych Żarkach oraz w 10 sołectwach. Żarki to miasto na styku kultur: polskiej i żydowskiej. Główne atrakcje: Sanktuarium Matki Bożej Leśniowskiej Patronki Rodzin, Szlak Kultury Żydowskiej (kirkut 1100 macew, dawna synagoga - obecnie dom kultury), Miniskansen Wsi Jurajskiej w Przybynowie, Szlak Edukacyjnych Zagród Agroturystycznych, Kuesta Jurajska, największy cmentarz z I wojny światowej w Kotowicach, Pustelnia św. Ducha w Czatachowie. Gospodarczą wizytówką miasta są Żareckie Jarmarki. Co środę i sobotę na największym targowisku pod chmurką rozstawia się około 450 stoisk kupieckich, a na zakupy przyjeżdża około 10 tysięcy klientów.
ALPANET - Polskie Systemy Internetowe online: 6