czwartek, 21 marca 2019 r.
imieniny obchodzą: Benedykt, Lubomir
Linki
Warto wiedzieć
Newsletter
Wpisz e-mail, aby otrzymywać
newsletter z najnowszymi
informacjami z regionu
Oferty inwestycyjne
lskie
Śląskie

Konferencja 22 pażdziernika.

Strona główna » Aktualności » Konferencja 22 pażdziernika.

wielkość tekstu:A | A | A

W imieniu swoim, dra Mieczysława Chęćka oraz Zespołu Terapeutów z ogromną przyjemnością zapraszam do wzięcia udziału w IX Ogólnopolskiej Konferencji Naukowej z okazji ŚWIATOWEGO DNIA OSÓB JĄKAJĄCYCH SIĘ (ISAD),  która odbędzie się w sobotę 22. PAŹDZIERNIKA 2016 roku  w Sali Parnassos Biblioteki Śląskiej (gmach główny).  Plac Rady Europy 1, 40-021 Katowice. Celem konferencji jest popularyzacja wiedzy na temat jąkania, w związku z powyższym proszę o rozpowszechnianie informacji w środowisku - wśród znajomych, w szkołach, zakładach pracy i na uczelniach.

Równocześnie zwracam uwagę, iż w drugiej części konferencji zaplanowaliśmy grupową terapię dla jąkających się.Udział w konferencji i sesji terapeutycznej jest bezpłatny.

Zainteresowanych udziałem w terapii i/lub konferencji proszę o informację drogą elektroniczną: elzbieta0@wp.pl

czytano: 580 razy

źródło: umigzarki.pl

data dodania: 2016-10-14 11:46:17

drukuj zapisz do PDF poleć artykuł

Najnowsze aktualności:

Strona główna
wyszukiwarka
calendar
linki23
ankieta

Czy w Domu Kultury w Żarkach powinny odbywać się seanse kinowe?

  • 92.9%
  • 7.1%
więcejarchiwum ankiet
prawa_img
facebook

Tagi

Żarki leżą na południu Polski w województwie śląskim, w odległości 50 km na północny wschód od Katowic i 30 km od Częstochowy. Żarki z całą gminą z uwagi na atrakcyjny widokowo i turystycznie teren włączone zostały do obszaru Jurajskich Parków Krajobrazowych „Orlich Gniazd’’ w Jurze Krakowsko-Częstochowskiej. W falisto-pagórkowatym krajobrazie dominują wzniesienia porośnięte lasami i malownicze ostańce skalne. Gminę zamieszkuje niespełna 8.500 osób w samych Żarkach oraz w 10 sołectwach. Żarki to miasto na styku kultur: polskiej i żydowskiej. Główne atrakcje: Sanktuarium Matki Bożej Leśniowskiej Patronki Rodzin, Szlak Kultury Żydowskiej (kirkut 1100 macew, dawna synagoga - obecnie dom kultury), Miniskansen Wsi Jurajskiej w Przybynowie, Szlak Edukacyjnych Zagród Agroturystycznych, Kuesta Jurajska, największy cmentarz z I wojny światowej w Kotowicach, Pustelnia św. Ducha w Czatachowie. Gospodarczą wizytówką miasta są Żareckie Jarmarki. Co środę i sobotę na największym targowisku pod chmurką rozstawia się około 450 stoisk kupieckich, a na zakupy przyjeżdża około 10 tysięcy klientów.
ALPANET - Polskie Systemy Internetowe online: 11