wtorek, 19 lutego 2019 r.
imieniny obchodzą: Konrad, Mirosław
Linki
Warto wiedzieć
Newsletter
Wpisz e-mail, aby otrzymywać
newsletter z najnowszymi
informacjami z regionu
Oferty inwestycyjne
lskie
Śląskie

Akcja Zima w mieście. Zapisy.

Strona główna » Aktualności » Akcja Zima w mieście. Zapisy.

wielkość tekstu:A | A | A

Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury w Żarkach zaprasza dzieci w wieku 7 – 13 lat do wzięcia udziału w akcji „Zima w Domu Kultury”. Termin: 16.01.2017  - 27.01.2017,  w godzinach 10.00 – 14.00. Zapisy przyjmowane  są osobiście ( konieczność wypełnienia dokumentów) w  MGOK Żarki,
od 28 grudnia 2017 r. Liczba miejsc ograniczona. Oferta adresowana do dzieci a terenu Gminy Żarki
. W programie wiele atrakcji takich jak: zumba dla dzieci, zajęcia Decoupage, gry i zabawy, konkursy, zajęcia plastyczne.
SERDECZNIE ZAPRASZAMY (osobiste zapisy w MGOK  pon. – pt. 11.00 – 19.00, Iwona Brzezińska)

 

czytano: 614 razy

źródło: umigzarki.pl

data dodania: 2016-12-28 11:32:51

drukuj zapisz do PDF poleć artykuł

Najnowsze aktualności:

Strona główna
wyszukiwarka
ajax_prawa
calendar
linki23
ankieta

Czy w Domu Kultury w Żarkach powinny odbywać się seanse kinowe?

  • 92.9%
  • 7.1%
więcejarchiwum ankiet
prawa_img
facebook

Tagi

Żarki leżą na południu Polski w województwie śląskim, w odległości 50 km na północny wschód od Katowic i 30 km od Częstochowy. Żarki z całą gminą z uwagi na atrakcyjny widokowo i turystycznie teren włączone zostały do obszaru Jurajskich Parków Krajobrazowych „Orlich Gniazd’’ w Jurze Krakowsko-Częstochowskiej. W falisto-pagórkowatym krajobrazie dominują wzniesienia porośnięte lasami i malownicze ostańce skalne. Gminę zamieszkuje niespełna 8.500 osób w samych Żarkach oraz w 10 sołectwach. Żarki to miasto na styku kultur: polskiej i żydowskiej. Główne atrakcje: Sanktuarium Matki Bożej Leśniowskiej Patronki Rodzin, Szlak Kultury Żydowskiej (kirkut 1100 macew, dawna synagoga - obecnie dom kultury), Miniskansen Wsi Jurajskiej w Przybynowie, Szlak Edukacyjnych Zagród Agroturystycznych, Kuesta Jurajska, największy cmentarz z I wojny światowej w Kotowicach, Pustelnia św. Ducha w Czatachowie. Gospodarczą wizytówką miasta są Żareckie Jarmarki. Co środę i sobotę na największym targowisku pod chmurką rozstawia się około 450 stoisk kupieckich, a na zakupy przyjeżdża około 10 tysięcy klientów.
ALPANET - Polskie Systemy Internetowe online: 18