wtorek, 19 lutego 2019 r.
imieniny obchodzą: Konrad, Mirosław
Linki
Warto wiedzieć
Newsletter
Wpisz e-mail, aby otrzymywać
newsletter z najnowszymi
informacjami z regionu
Oferty inwestycyjne
lskie
Śląskie

Warsztaty graffiti. Ruszają zajęcia.

Strona główna » Aktualności » Warsztaty graffiti. Ruszają zajęcia.

wielkość tekstu:A | A | A

W naszym wykonaniu graffiti nie ma nic wspólnego z wandalizmem. Uczestnikom warsztatów pokazujemy jasną, kreatywną stronę tej sztuki. Próbujemy zaszczepić im przekonanie jak bardzo rozwija ona talent plastyczny i osobowość, jak pomaga w osiągnięciu życiowego sukcesu. Jest wielu byłych grafficiarzy, dziś uznanych grafików, designerów, architektów. Na naszych warsztatach pojawia się też element street-artu: szablony, wlepki, murale, collage… A więc projektujemy na kartkach, malujemy na ścianach lub specjalnych płytach, wycinamy.

Prowadzący: Jakub HUSK Kiedrzynek - Animator kultury, pedagog i instruktor warsztatów graffiti. Założyciel BYLYMYTU CREW - HIPHOP SCHOOL, oficjalny członek pierwszej i największej na świecie organizacji hiphopowej „Universal Zulu Nation” założonej 1973 roku w Nowym Jorku.
Realizator projektów takich jak: „Can to Wall” czy „Unity Holiday With Hip-Hop”. Prowadził warsztaty w ramach takich wydarzeń jak „Mazury Freestyle Battle”, „Górska Bitwa” czy „Tratwa Pleszew Festiwal”. Aktualnie prócz zajęć na terenie Częstochowy prowadzi warsztaty graffiti m.in. w Koniecpolu lub na Stadionie Narodowym w Warszawie.

Zajęcia odbywać się będą w czwartki godz. 16:00-18:00
koszt: 70zł/ miesiąc
Informacje i zapisy telefoniczne - tel. 662 257 288.

 

czytano: 604 razy

źródło: umigzarki.pl

data dodania: 2017-02-08 11:34:58

drukuj zapisz do PDF poleć artykuł

Najnowsze aktualności:

Strona główna
wyszukiwarka
calendar
linki23
ankieta

Czy w Domu Kultury w Żarkach powinny odbywać się seanse kinowe?

  • 92.9%
  • 7.1%
więcejarchiwum ankiet
prawa_img
facebook

Tagi

Żarki leżą na południu Polski w województwie śląskim, w odległości 50 km na północny wschód od Katowic i 30 km od Częstochowy. Żarki z całą gminą z uwagi na atrakcyjny widokowo i turystycznie teren włączone zostały do obszaru Jurajskich Parków Krajobrazowych „Orlich Gniazd’’ w Jurze Krakowsko-Częstochowskiej. W falisto-pagórkowatym krajobrazie dominują wzniesienia porośnięte lasami i malownicze ostańce skalne. Gminę zamieszkuje niespełna 8.500 osób w samych Żarkach oraz w 10 sołectwach. Żarki to miasto na styku kultur: polskiej i żydowskiej. Główne atrakcje: Sanktuarium Matki Bożej Leśniowskiej Patronki Rodzin, Szlak Kultury Żydowskiej (kirkut 1100 macew, dawna synagoga - obecnie dom kultury), Miniskansen Wsi Jurajskiej w Przybynowie, Szlak Edukacyjnych Zagród Agroturystycznych, Kuesta Jurajska, największy cmentarz z I wojny światowej w Kotowicach, Pustelnia św. Ducha w Czatachowie. Gospodarczą wizytówką miasta są Żareckie Jarmarki. Co środę i sobotę na największym targowisku pod chmurką rozstawia się około 450 stoisk kupieckich, a na zakupy przyjeżdża około 10 tysięcy klientów.
ALPANET - Polskie Systemy Internetowe online: 17