wtorek, 26 marca 2019 r.
imieniny obchodzą: Dora, Olga
Linki
Warto wiedzieć
Newsletter
Wpisz e-mail, aby otrzymywać
newsletter z najnowszymi
informacjami z regionu
Oferty inwestycyjne
lskie
Śląskie

Zapraszamy na Nasz Talent

Strona główna » Aktualności » Zapraszamy na Nasz Talent

wielkość tekstu:A | A | A

Powiat Myszkowski organizuje pierwszy muzyczno-wokalny Festiwal Powiatowy „Nasz Talent” im. Henryka Gmitra, który przeznaczony jest dla dzieci i młodzieży ze wszystkich gmin Powiatu. Finał już 30 kwietnia 2017 r. Zasadniczą ideą Festiwalu jest umożliwienie młodym osobom prezentacji i konfrontacji swoich umiejętności muzycznych oraz wyłonienie najlepszych wykonawców, a także ich  promocja na scenach muzycznych w kraju.

Integralną częścią festiwalu „Nasz Talent” jest również kształcenie estradowe finalistów podczas warsztatów muzycznych, prób estradowych i koncertu finałowego, który zostanie zarejestrowany na płycie CD.

Warsztaty muzyczne potrwają dwa dni (piątek, sobota), koncert finałowy odbędzie się w niedzielę. W koncercie finałowym wystąpi 23 finalistów, wyłonionych w etapach szkolnych i gminnych oraz cztery zespoły. Solistom towarzyszyć będzie orkiestra festiwalowa. Wśród Jury Festiwalu zasiadają znane osoby, mające liczne sukcesy w
dziedzinie muzyki: Elżbieta Adamiak, Jerzy Filar, Siergiej Wowkotrub.

Serdecznie zapraszamy na Festiwal "Nasz Talent", który odbędzie się 30 kwietnia 2017 r. (niedziela) godz. 17.00 w Miejskim Domu Kultury w Myszkowie.

czytano: 439 razy

źródło: umigzarki.pl

data dodania: 2017-04-20 13:03:20

drukuj zapisz do PDF poleć artykuł

Najnowsze aktualności:

Strona główna
wyszukiwarka
ajax_prawa
calendar
linki23
ankieta

Czy w Domu Kultury w Żarkach powinny odbywać się seanse kinowe?

  • 92.9%
  • 7.1%
więcejarchiwum ankiet
prawa_img
facebook

Tagi

Żarki leżą na południu Polski w województwie śląskim, w odległości 50 km na północny wschód od Katowic i 30 km od Częstochowy. Żarki z całą gminą z uwagi na atrakcyjny widokowo i turystycznie teren włączone zostały do obszaru Jurajskich Parków Krajobrazowych „Orlich Gniazd’’ w Jurze Krakowsko-Częstochowskiej. W falisto-pagórkowatym krajobrazie dominują wzniesienia porośnięte lasami i malownicze ostańce skalne. Gminę zamieszkuje niespełna 8.500 osób w samych Żarkach oraz w 10 sołectwach. Żarki to miasto na styku kultur: polskiej i żydowskiej. Główne atrakcje: Sanktuarium Matki Bożej Leśniowskiej Patronki Rodzin, Szlak Kultury Żydowskiej (kirkut 1100 macew, dawna synagoga - obecnie dom kultury), Miniskansen Wsi Jurajskiej w Przybynowie, Szlak Edukacyjnych Zagród Agroturystycznych, Kuesta Jurajska, największy cmentarz z I wojny światowej w Kotowicach, Pustelnia św. Ducha w Czatachowie. Gospodarczą wizytówką miasta są Żareckie Jarmarki. Co środę i sobotę na największym targowisku pod chmurką rozstawia się około 450 stoisk kupieckich, a na zakupy przyjeżdża około 10 tysięcy klientów.
ALPANET - Polskie Systemy Internetowe online: 13