sobota, 19 stycznia 2019 r.
imieniny obchodzą: Henryka, Mariusz
Linki
https://www.gov.pl/
Warto wiedzieć
Newsletter
Wpisz e-mail, aby otrzymywać
newsletter z najnowszymi
informacjami z regionu
Oferty inwestycyjne
lskie
Śląskie

Przyjdź na szkolenie. Działaj lokalnie.

Strona główna » Aktualności » Przyjdź na szkolenie. Działaj lokalnie.

wielkość tekstu:A | A | A

W związku z trwającym już naborem wniosków do kolejnej edycji Konkursu „Działaj Lokalnie”, w dniu 04 maja o godz. 16:00, w Miejsko - Gminnym Ośrodku Kultury w Żarkach, w sali pamięci odbędzie się szkolenie dla organizacji i grup nieformalnych, które planują przygotować i złożyć wniosek o dofinansowanie. Szkolenie jest bezpłatne.

Podczas spotkania informacyjnego poprzedzającego szkolenie, zostaną zaprezentowane podstawowe informację dotyczące konkursu i aplikowania o środki.

Szkolenie, z kolei obejmie tematykę pracy metodą projektu: opracowania poprawnej diagnozy, formułowania celów i rezultatów, planowania działań i konstruowania budżetu, praca z wnioskiem do konkursu „Działaj Lokalnie”.
W trakcie opracowywania wniosków trener wskaże na najważniejsze elementy formalne i merytoryczne, czyli poda wskazówki, jak uniknąć błędów opracowując dokumentację aplikującą o środki konkursowe. Termin naboru wniosków od 12 kwietnia 2017 do 17 maja 2017r.  wyłącznie przez generator wniosków dostępny na stronie internetowej: www.system.dzialajlokalnie.pl.

Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych.

Zapisy pod nr telefonu 34 314 80 36, wew. 29. Osoba do kontaktu Anna Stodółkiewicz, mail: anna.stodolkiewicz@umigzarki.pl

 

czytano: 476 razy

źródło: umigzarki.pl

data dodania: 2017-04-26 09:07:47

drukuj zapisz do PDF poleć artykuł

Najnowsze aktualności:

Strona główna
wyszukiwarka
calendar
linki23
ankieta

Czy w Domu Kultury w Żarkach powinny odbywać się seanse kinowe?

  • 92.9%
  • 7.1%
więcejarchiwum ankiet
prawa_img
facebook

Tagi

Żarki leżą na południu Polski w województwie śląskim, w odległości 50 km na północny wschód od Katowic i 30 km od Częstochowy. Żarki z całą gminą z uwagi na atrakcyjny widokowo i turystycznie teren włączone zostały do obszaru Jurajskich Parków Krajobrazowych „Orlich Gniazd’’ w Jurze Krakowsko-Częstochowskiej. W falisto-pagórkowatym krajobrazie dominują wzniesienia porośnięte lasami i malownicze ostańce skalne. Gminę zamieszkuje niespełna 8.500 osób w samych Żarkach oraz w 10 sołectwach. Żarki to miasto na styku kultur: polskiej i żydowskiej. Główne atrakcje: Sanktuarium Matki Bożej Leśniowskiej Patronki Rodzin, Szlak Kultury Żydowskiej (kirkut 1100 macew, dawna synagoga - obecnie dom kultury), Miniskansen Wsi Jurajskiej w Przybynowie, Szlak Edukacyjnych Zagród Agroturystycznych, Kuesta Jurajska, największy cmentarz z I wojny światowej w Kotowicach, Pustelnia św. Ducha w Czatachowie. Gospodarczą wizytówką miasta są Żareckie Jarmarki. Co środę i sobotę na największym targowisku pod chmurką rozstawia się około 450 stoisk kupieckich, a na zakupy przyjeżdża około 10 tysięcy klientów.
ALPANET - Polskie Systemy Internetowe online: 9