niedziela, 24 marca 2019 r.
imieniny obchodzą: Gabriela, Marek
Linki
Warto wiedzieć
Newsletter
Wpisz e-mail, aby otrzymywać
newsletter z najnowszymi
informacjami z regionu
Oferty inwestycyjne
lskie
Śląskie

Dofinansowanie na piece 217 złożonych wniosków.

Strona główna » Aktualności » Dofinansowanie na piece 217 złożonych wniosków.

wielkość tekstu:A | A | A

Dokładnie 217 mieszkańców złożyło wnioski o dofinansowanie na wymianę źródła ciepła. Tym samym przystąpili do  „Planu Gospodarki Niskoemisyjnej dla gminy Żarki". Onbecnie komisja sprawdza wnioski pod względem formalnym, a od poniedziałku tj. 15 maja 2017r. będzie prowadzona inwentaryzacja starych źródeł ciepła w gospodarstwach domowych celem weryfikacji danych złożonych we wnioskach. Z mieszkańcami, którzy złożyli wniosek skontaktuje się pracownik UMiG Żarki z informacją, kiedy odbędzie się wizyta.
Informujemy, iż nie będziemy przeprowadzać publicznego losowania. Po wizytach komisji zostanie podana lista rankingowa mieszkańców, którzy kwalifikują się do programu zamieszczona na stronie www.umigzarki.pl.

 

czytano: 809 razy

źródło: umigzarki.pl

data dodania: 2017-05-12 12:26:53

drukuj zapisz do PDF poleć artykuł

Najnowsze aktualności:

Strona główna
wyszukiwarka
ajax_prawa
calendar
linki23
ankieta

Czy w Domu Kultury w Żarkach powinny odbywać się seanse kinowe?

  • 92.9%
  • 7.1%
więcejarchiwum ankiet
prawa_img
facebook

Tagi

Żarki leżą na południu Polski w województwie śląskim, w odległości 50 km na północny wschód od Katowic i 30 km od Częstochowy. Żarki z całą gminą z uwagi na atrakcyjny widokowo i turystycznie teren włączone zostały do obszaru Jurajskich Parków Krajobrazowych „Orlich Gniazd’’ w Jurze Krakowsko-Częstochowskiej. W falisto-pagórkowatym krajobrazie dominują wzniesienia porośnięte lasami i malownicze ostańce skalne. Gminę zamieszkuje niespełna 8.500 osób w samych Żarkach oraz w 10 sołectwach. Żarki to miasto na styku kultur: polskiej i żydowskiej. Główne atrakcje: Sanktuarium Matki Bożej Leśniowskiej Patronki Rodzin, Szlak Kultury Żydowskiej (kirkut 1100 macew, dawna synagoga - obecnie dom kultury), Miniskansen Wsi Jurajskiej w Przybynowie, Szlak Edukacyjnych Zagród Agroturystycznych, Kuesta Jurajska, największy cmentarz z I wojny światowej w Kotowicach, Pustelnia św. Ducha w Czatachowie. Gospodarczą wizytówką miasta są Żareckie Jarmarki. Co środę i sobotę na największym targowisku pod chmurką rozstawia się około 450 stoisk kupieckich, a na zakupy przyjeżdża około 10 tysięcy klientów.
ALPANET - Polskie Systemy Internetowe online: 8