niedziela, 24 marca 2019 r.
imieniny obchodzą: Gabriela, Marek
Linki
Warto wiedzieć
Newsletter
Wpisz e-mail, aby otrzymywać
newsletter z najnowszymi
informacjami z regionu
Oferty inwestycyjne
lskie
Śląskie

Otwarte Mistrzostwa Śląska w siatkówce plażowej w Żarkach.

Strona główna » Aktualności » Otwarte Mistrzostwa Śląska w siatkówce plażowej w Żarkach.

wielkość tekstu:A | A | A

W ostatni weekend zawodnicy w ramach Otwartych Mistrzostw Śląska w Siatkówce Plażowej 2017 rywalizowali w Żarkach pod patronatem Śląskiego Związku Piłki Siatkowej oraz Burmistrza Miasta i Gminy Żarki Klemensa Podlejskiego.

Turniej  mężczyzn odbył się w niedzielę 25 czerwca br. na boiskach przy Kąpielisku Miejskim w Żarkach przy ul. Wierzbowej 21a. Do współpracy przy imprezie sportowej Śląski Związek Piłki Plażowej zaangażował Gminę Żarki oraz Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury w Żarkach włączyli się również żareccy siatkarze. Współorganizatorem  turnieju był Mariusz Żoń ze swoim partnerem plażowym Radkiem Dorobiszem.
W Żarkach do rywalizacji stanęła cała czołówka rankingu, na koniec najlepsi okazali się Sebastian Marczyński z Konradem Formelą.
25.06.2017, Żarki - turniej mężczyzn:
1. Seba Szprycha Marczyński / Konrad Formela
2. Artur Baca / Mateusz Biernat
3. Tomek Winiarski / Maciej Madej
4. Piotr Kożuch / Miłosz Tokarski
5. Mariusz Źoń/ Radek Dorobisz

 

czytano: 551 razy

źródło: umigzarki.pl

data dodania: 2017-06-27 19:08:21

drukuj zapisz do PDF poleć artykuł

Najnowsze aktualności:

Strona główna
wyszukiwarka
ajax_prawa
calendar
linki23
ankieta

Czy w Domu Kultury w Żarkach powinny odbywać się seanse kinowe?

  • 92.9%
  • 7.1%
więcejarchiwum ankiet
prawa_img
facebook

Tagi

Żarki leżą na południu Polski w województwie śląskim, w odległości 50 km na północny wschód od Katowic i 30 km od Częstochowy. Żarki z całą gminą z uwagi na atrakcyjny widokowo i turystycznie teren włączone zostały do obszaru Jurajskich Parków Krajobrazowych „Orlich Gniazd’’ w Jurze Krakowsko-Częstochowskiej. W falisto-pagórkowatym krajobrazie dominują wzniesienia porośnięte lasami i malownicze ostańce skalne. Gminę zamieszkuje niespełna 8.500 osób w samych Żarkach oraz w 10 sołectwach. Żarki to miasto na styku kultur: polskiej i żydowskiej. Główne atrakcje: Sanktuarium Matki Bożej Leśniowskiej Patronki Rodzin, Szlak Kultury Żydowskiej (kirkut 1100 macew, dawna synagoga - obecnie dom kultury), Miniskansen Wsi Jurajskiej w Przybynowie, Szlak Edukacyjnych Zagród Agroturystycznych, Kuesta Jurajska, największy cmentarz z I wojny światowej w Kotowicach, Pustelnia św. Ducha w Czatachowie. Gospodarczą wizytówką miasta są Żareckie Jarmarki. Co środę i sobotę na największym targowisku pod chmurką rozstawia się około 450 stoisk kupieckich, a na zakupy przyjeżdża około 10 tysięcy klientów.
ALPANET - Polskie Systemy Internetowe online: 11