niedziela, 24 marca 2019 r.
imieniny obchodzą: Gabriela, Marek
Linki
Warto wiedzieć
Newsletter
Wpisz e-mail, aby otrzymywać
newsletter z najnowszymi
informacjami z regionu
Oferty inwestycyjne
lskie
Śląskie

Konwent Gier Terenowych Flamberg ZAPRASZA!

Strona główna » Aktualności » Konwent Gier Terenowych Flamberg ZAPRASZA!

wielkość tekstu:A | A | A

Specjalna gra terenowa dla dzieci w wieku 4 do 12 lat w Czatachowie. - Warto wziąć udział aby poczuć znaną historie i przeżyć niesamowitą przygodę – zachęcają twórcy gry Julia Karcz i Asia Kmiotek. Przewidywany czas gry to 80 minut w najbliższą niedzielę (13 sierpnia) od godz.13.00 -15.00. Zbiórka przy białym namiocie na terenie obozu Flamberg przy tzw. Starej drodze w Czatachowie w kierunku Złotego Potoku. Młodsze dzieci tylko pod opieką dorosłych.

Scenariusz gry:
Dzieci! nasi wrogowie nie próżnują. Rezerwat znalazł się na krawędzi zniszczenia. Prosimy o pomoc najodważniejszych z Was przy pokonaniu tajemniczej postaci grasującej w lesie. To ona podburza wszelkie magiczne istoty, które tam mieszkają. Rycerze Świtu są zaniepokojeni a złe moce nadciągają. Potrzebujemy nowych bohaterów tego wieku. Tylko wy będziecie w stanie nam pomóc i odkryć tajemnicę tego rezerwatu. Czekają Was niebezpieczeństwa, rozmowy z przedziwnymi istotami i walka ze złem, ale myślę, że wspólnie damy radę. Prosimy o zgłoszenie się do nas w najbliższym czasie, w przeciwnym razie nie będzie czego ratować...

czytano: 577 razy

źródło: umigzarki.pl

data dodania: 2017-08-09 11:47:33

drukuj zapisz do PDF poleć artykuł

Najnowsze aktualności:

Strona główna
wyszukiwarka
ajax_prawa
calendar
linki23
ankieta

Czy w Domu Kultury w Żarkach powinny odbywać się seanse kinowe?

  • 92.9%
  • 7.1%
więcejarchiwum ankiet
prawa_img
facebook

Tagi

Żarki leżą na południu Polski w województwie śląskim, w odległości 50 km na północny wschód od Katowic i 30 km od Częstochowy. Żarki z całą gminą z uwagi na atrakcyjny widokowo i turystycznie teren włączone zostały do obszaru Jurajskich Parków Krajobrazowych „Orlich Gniazd’’ w Jurze Krakowsko-Częstochowskiej. W falisto-pagórkowatym krajobrazie dominują wzniesienia porośnięte lasami i malownicze ostańce skalne. Gminę zamieszkuje niespełna 8.500 osób w samych Żarkach oraz w 10 sołectwach. Żarki to miasto na styku kultur: polskiej i żydowskiej. Główne atrakcje: Sanktuarium Matki Bożej Leśniowskiej Patronki Rodzin, Szlak Kultury Żydowskiej (kirkut 1100 macew, dawna synagoga - obecnie dom kultury), Miniskansen Wsi Jurajskiej w Przybynowie, Szlak Edukacyjnych Zagród Agroturystycznych, Kuesta Jurajska, największy cmentarz z I wojny światowej w Kotowicach, Pustelnia św. Ducha w Czatachowie. Gospodarczą wizytówką miasta są Żareckie Jarmarki. Co środę i sobotę na największym targowisku pod chmurką rozstawia się około 450 stoisk kupieckich, a na zakupy przyjeżdża około 10 tysięcy klientów.
ALPANET - Polskie Systemy Internetowe online: 6