środa, 14 listopada 2018 r.
imieniny obchodzą: Emil, Laura
Linki
Warto wiedzieć
Newsletter
Wpisz e-mail, aby otrzymywać
newsletter z najnowszymi
informacjami z regionu
Oferty inwestycyjne
lskie
Śląskie

Dobiorą najlepsze okulary

Strona główna » Aktualności » Dobiorą najlepsze okulary

wielkość tekstu:A | A | A

Nowy salon optyczny powstawał w Żarkach. Działa przy ul. Myszkowskiej 14 na wysokości Starego Rynku.  Dostępne są szkła na każda kieszeń, według indywidualnych upodobań. W sprzedaży okulary przeciwsłoneczne. Tu można również naprawić uszkodzone okulary, a także dopasować doginając odpowiednio oprawkę za darmo.

- Pomagamy w wyborze odpowiednich okularów, spełniających wszystkie potrzeby i oczekiwania – informuje Paulina Żak, właścicielka. - Optyka, to moja pasja, choć pomysł rozwijania działalności związany jest z firmą rodzinną mojego męża,  który prowadzi salon optyczny w Zawierciu.

Paulina Żak deklaruje, iż przykłada dużą wagę do wyboru asortymentu. - Dobieram każdą sztukę opraw z osobna, nigdy nie kupuję hurtowo. W ofercie mam szeroką gamę markowych produktów, wprost z europejskiej stolicy mody – dodaje.

Do salonu optycznego trafia każda nowinka, która pojawia się na rynku. - Gwarantuję, że każdy znajdzie coś dla siebie – zachęca Paulina Żak.


Informacje praktyczne:
SYN_OPTYK Żarki
ul. Myszkowska 14
42-310 Żarki
tel. 730-200-941
e-mail: synoptykzarki@yahoo.com
https://www.facebook.com/SYN.OPTYK.ZARKI/
www.synoptykzawiercie.pl

 

czytano: 282 razy

źródło: umigzarki.pl

data dodania: 2018-07-11 09:02:10

drukuj zapisz do PDF poleć artykuł

Najnowsze aktualności:

Strona główna
wyszukiwarka
ajax_prawa
calendar
linki23
ankieta

Czy w Domu Kultury w Żarkach powinny odbywać się seanse kinowe?

  • 92.9%
  • 7.1%
więcejarchiwum ankiet
prawa_img
facebook

Tagi

Żarki leżą na południu Polski w województwie śląskim, w odległości 50 km na północny wschód od Katowic i 30 km od Częstochowy. Żarki z całą gminą z uwagi na atrakcyjny widokowo i turystycznie teren włączone zostały do obszaru Jurajskich Parków Krajobrazowych „Orlich Gniazd’’ w Jurze Krakowsko-Częstochowskiej. W falisto-pagórkowatym krajobrazie dominują wzniesienia porośnięte lasami i malownicze ostańce skalne. Gminę zamieszkuje niespełna 8.500 osób w samych Żarkach oraz w 10 sołectwach. Żarki to miasto na styku kultur: polskiej i żydowskiej. Główne atrakcje: Sanktuarium Matki Bożej Leśniowskiej Patronki Rodzin, Szlak Kultury Żydowskiej (kirkut 1100 macew, dawna synagoga - obecnie dom kultury), Miniskansen Wsi Jurajskiej w Przybynowie, Szlak Edukacyjnych Zagród Agroturystycznych, Kuesta Jurajska, największy cmentarz z I wojny światowej w Kotowicach, Pustelnia św. Ducha w Czatachowie. Gospodarczą wizytówką miasta są Żareckie Jarmarki. Co środę i sobotę na największym targowisku pod chmurką rozstawia się około 450 stoisk kupieckich, a na zakupy przyjeżdża około 10 tysięcy klientów.
ALPANET - Polskie Systemy Internetowe online: 10