piątek, 14 grudnia 2018 r.
imieniny obchodzą: Alfred, Izydor
Linki
Warto wiedzieć
Newsletter
Wpisz e-mail, aby otrzymywać
newsletter z najnowszymi
informacjami z regionu
Oferty inwestycyjne
lskie
Śląskie

Zebranie Wspólnoty Gruntowej wsi Zaborze 1.08. 2018

Strona główna » Aktualności » Zebranie Wspólnoty Gruntowej wsi Zaborze 1.08. 2018

wielkość tekstu:A | A | A

Przewodniczący Spółki dla Zagospodarowania Wspólnoty Gruntowej wsi Zaborze powiadamia wszystkich członków, że w dniu 1 sierpnia 2018 r. (środa) o godz. 17.00  w świetlicy przy ul. Szkolnej 5 w Zaborzu  odbędzie się zebranie.
Tematy zebrania będą następujące:

1.Przedstawienie prośby skierowanej przez księdza proboszcza z Przybynowa do Zarządu Spółki.
2.Podjęcie uchwał.
3.Zakończenie zebrania.
Przewodniczący powiadania i zaprasza wszystkich udziałowców poprzez wywieszenie ogłoszeń i zamieszczenie na stronie internetowej Urzędu Miasta i Gminy Żarki.

 

czytano: 151 razy

źródło: umigzarki.pl

data dodania: 2018-07-25 10:30:10

drukuj zapisz do PDF poleć artykuł

Najnowsze aktualności:

Strona główna
wyszukiwarka
calendar
linki23
ankieta

Czy w Domu Kultury w Żarkach powinny odbywać się seanse kinowe?

  • 92.9%
  • 7.1%
więcejarchiwum ankiet
prawa_img
facebook

Tagi

Żarki leżą na południu Polski w województwie śląskim, w odległości 50 km na północny wschód od Katowic i 30 km od Częstochowy. Żarki z całą gminą z uwagi na atrakcyjny widokowo i turystycznie teren włączone zostały do obszaru Jurajskich Parków Krajobrazowych „Orlich Gniazd’’ w Jurze Krakowsko-Częstochowskiej. W falisto-pagórkowatym krajobrazie dominują wzniesienia porośnięte lasami i malownicze ostańce skalne. Gminę zamieszkuje niespełna 8.500 osób w samych Żarkach oraz w 10 sołectwach. Żarki to miasto na styku kultur: polskiej i żydowskiej. Główne atrakcje: Sanktuarium Matki Bożej Leśniowskiej Patronki Rodzin, Szlak Kultury Żydowskiej (kirkut 1100 macew, dawna synagoga - obecnie dom kultury), Miniskansen Wsi Jurajskiej w Przybynowie, Szlak Edukacyjnych Zagród Agroturystycznych, Kuesta Jurajska, największy cmentarz z I wojny światowej w Kotowicach, Pustelnia św. Ducha w Czatachowie. Gospodarczą wizytówką miasta są Żareckie Jarmarki. Co środę i sobotę na największym targowisku pod chmurką rozstawia się około 450 stoisk kupieckich, a na zakupy przyjeżdża około 10 tysięcy klientów.
ALPANET - Polskie Systemy Internetowe online: 9