Skróty klawiszowe:

Pokaż moduł: Skróty klawiszowe.

Strona wykorzystuje pliki cookies.
Dowiedz się więcej...

Aktualności

Sezon na rabaty na Szlaku Zabytków Techniki

Sezon na rabaty na Szlaku Zabytków Techniki

Po raz drugi Stary Młyn w Żarkach uczestniczy w organizowanym po raz czwarty programie rabatowym Szlaku Zabytków Techniki. Od jesieni do wiosny przemysłowe historie województwa śląskiego można odkrywać z 20% zniżką.

W kolejnej edycji programu rabatowego Szlaku Zabytków Techniki uczestniczy aż 9 obiektów. Oprócz Gwiazd Techniki: Zabytkowej Kopalni Srebra – obiekcie Światowego Dziedzictwa UNESCO, Kopalni Guido w Zabrzu, Muzeum Tyskich Browarów Książęcych i Muzeum Browaru Żywiec, do programu dołączyły: Muzeum Śląskie w Katowicach, obiekty zabrzańskiego kompleksu Sztolni Królowa Luiza, Szyb Maciej w Zabrzu, Muzeum Hutnictwa Cynku – Walcownia w Katowicach oraz Muzeum Rzemiosł Dawnych – Stary Młyn w Żarkach.

Zasady uczestnictwa pozostały niezmienne. Kto odwiedzi jeden z obiektów objęty programem, ten może otrzymać 20% zniżki przy zakupie biletu w kolejnym z nich. Poznawać industrialne dziedzictwo regionu i oszczędzać będzie można aż przez 6 miesięcy. Bilety wstępu do obiektów będą dostępne po okazyjnej cenie do końca kwietnia 2018 r.

Program rabatowy jest skierowany do wszystkich osób indywidualnych i grup zorganizowanych. Aby skorzystać z rabatu należy zachować dowód zakupu (paragon lub fakturę) albo datowany bilet wstępu w obiekcie biorącym udział w programie.

Przykładowo dzięki tej promocji grupa pięciu znajomych, chcących w weekend wybrać się z wyprawą w najgłębsze i najbardziej surowe rejony Kopalni Guido, może zaoszczędzić 49 zł. Podsumowując, na trasę Mroki Kopalni Poziom 355 jedna osoba wchodzi za darmo!

Akcja zniżkowa obejmuje najpopularniejsze wśród zwiedzających obiekty Szlaku Zabytków Techniki. Można w nich poznać, dotknąć, a nawet posmakować przemysłowej historii regionu. Te miejsca po prostu trzeba odwiedzić. Szczegóły akcji w Regulaminie programu rabatowego.

 

16

LIS

2018

826

razy

czytano

1991/6260

umigzarki.pl

0

pierwsza źródłowa wzmianka o Żarkach

: Basen w Żarkach.

Basen w Żarkach.

: Ruiny w Żarkach.

Ruiny w Żarkach.

: Sanktuarium Matki Bożej Leśniowskiej.

Sanktuarium Matki Bożej Leśniowskiej.

: Wycieczka rowerowa.

Wycieczka rowerowa.

: Zabytkowe stodoły w Żarkach.

Zabytkowe stodoły w Żarkach.

: Muzeum w Żarkach.

Muzeum w Żarkach.

: Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury.

Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury.

: Widok na Żarki z lotu ptaka.

Widok na Żarki z lotu ptaka.

0

liczba mieszkańców

Logo: Miasto i Gmina Żarki.

Przewiń stronę na samą górę.

Wyszukaj na stronie

Twoja przeglądarka internetowa, bądź system operacyjny, nie wspierają lektora w polskiej wersji językowej.

:

:

Uruchom

Wstrzymaj

Przewiń animację o jedno pole w lewo.

Przewiń animację o jedno pole w prawo.

Formularz kontaktowy

Zgłoś usterkę

Ukryj moduł.