Skróty klawiszowe:

Pokaż moduł: Skróty klawiszowe.

Strona wykorzystuje pliki cookies.
Dowiedz się więcej...

Logo: Projekty UE.

Aktualności

Wręczenie nagród w konkursach „Jura tęczą malowana” oraz „Jurajskie Inspiracje”.

Wręczenie nagród w konkursach „Jura tęczą malowana” oraz „Jurajskie Inspiracje”.

Ponad 40 młodych ludzi z różnych części województwa śląskiego otrzymało w dniu 8 czerwca nagrody za najlepsze prace w dwóch konkursach organizowanych z okazji Święta Niezapominajki.
Wręczenie nagród odbyło się w Szkole Podstawowej  im. Wł. Szafera w Żarkach. Wspólnymi siłami nauczycieli: Anny Madejskiej,  Agnieszki Giec – Pierzchały, Marioli Pasikowskiej, Joanny Gil zostały zorganizowane dwa konkursy: jeden w zakresie plastyki, drugi w zakresie fotografii.
- Zainteresowanie było olbrzymie, wpłynęło ponad 230 prac plastycznych i ponad 60 fotograficznych – poinformowała Anna Madejska, inicjatorka przedsięwzięcia organizowanego po raz czwarty pod hasłem Święta Niezapominajki.
Konkurs miał range ponadpowiatową. O ufundowanie nagród poproszono Gminę Żarki, Starostwo Powiatowe w Myszkowie oraz Nadleśnictwo w Złotym Potoku. Specjalne dyplomy z podziękowaniem wręczono nauczycielom i opiekunom, którzy przygotowywali swoich wychowanków do startu w konkursach.
W ramach obchodów Święta Niezapominajki zaplanowano również pieszy rajd do Bobolic. Miał odbyć się w maju, nie pozwoliły na to jednak warunki pogodowe. Wędrówka odbędzie się w najbliższym tygodniu.

(przygotowała: Katarzyna Kulińska-Pluta, fot. katarzyna Kulińska-Pluta)

Poniżej pelna lista laureatow.

08

CZE

2010

1121

razy

czytano