Skróty klawiszowe:

Pokaż moduł: Skróty klawiszowe.

Strona wykorzystuje pliki cookies.
Dowiedz się więcej...

Miasto i Gmina Żarki

Miasto i Gmina Żarki

Logo: Projekty UE.

Aktualności

Pilnie poszukiwania wolontariusze do akcji „Stop powodziom”. Zgłoszenia do 19 czerwca.

Pilnie poszukiwania wolontariusze do akcji „Stop powodziom”. Zgłoszenia do 19 czerwca.

W dniu 4 lipca Fundacja Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy zorganizuje jednodniową zbiórkę publiczną, której celem będzie zakup sprzętu, pomagającego w likwidowaniu skutków powodzi.
 
„Chcemy pomóc! Chcemy zrobić to, co potrafimy najlepiej. Zorganizujemy zbiórkę, a zebrane pieniądze przeznaczymy na zakup sprzętu, który w przyszłości będzie pomagał w likwidowaniu skutków powodzi. Chcemy kupić sprzęt dla wszystkich miejsc w Polsce, które mogą być w przyszłości w jakimkolwiek stopniu zagrożone podtopieniami, zalewami czy kataklizmem powodzi.” – czytamy na stronie Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.
Organizowana akcja będzie w stu procentach oparta na wolontariacie. Dlatego są pilnie poszukiwani wolontariusze. Osoby chętne z Gminy Żarki mogą się zgłaszać do radnego Andrzeja Jakóbczaka.
- Wszystkie osoby zainteresowane są proszone o pilny kontakt. Do 19 czerwca czekamy na zgłoszenia – mówi Andrzej Jakóbczak. – Zgłoszenia mogą być dokonane pod moim numerem telefonu: 0664 715 931. Udzielam tez informacji dodatkowych. Zapraszam i zachęcam do pomocy.

(przygotowała: Katarzyna Kulińska-Pluta)

16

CZE

2010

842

razy

czytano