Skróty klawiszowe:

Pokaż moduł: Skróty klawiszowe.

Strona wykorzystuje pliki cookies.
Dowiedz się więcej...

Aktualności

On-line. Bezpłatnie. Szkolenie Zagroda Edukacyjna pomysłem na biznes

On-line. Bezpłatnie. Szkolenie Zagroda Edukacyjna pomysłem na biznes

On-line Webinarium: „Zagroda Edukacyjna pomysłem na biznes – aspekty formalno-prawne prowadzenia działalności edukacyjnej w gospodarstwie rolnym” Rekrutacja na webinarium trwa do dnia 27 października 2025 r. Centrum Doradztwa Rolniczego w Krakowie zaprasza do udziału w bezpłatnym webinarium, które odbędzie się 29 października 2025 r. w godzinach 10:00–15:45.

Szkolenie skierowane jest do mieszkańców obszarów wiejskich, rolników oraz uczniów szkół rolniczych, którzy są zainteresowani prowadzeniem działalności

Informacje o szkoleniu: https://www.cdrkrakow.pl/index.php/pl/1286-szkolenie-w-formie-webinarium-nt-zagroda-edukacyjna-pomyslem-na-biznes-aspekty-formalno-prawne-prowadzenia-dzialalnosci-edukacyjnej-w-gospodarstwie-rolnym.html 

Rejestracja na szkolenie odbywa się poprzez platformę e-CDR pod adresem https://planowanie.cdr.gov.pl/szkolenia/ 
Na podanej stronie należy w pierwszej kolejności się zarejestrować, a następnie zalogować i zapisać na szkolenie. 

Niezbędne do rejestracji jest posiadanie adresu e-mail. O uczestnictwie w webinarium decyduje terminowość zgłoszeń. 
Udział w szkoleniu jest bezpłatny. Do udziału w szkoleniu wymagany jest indywidualny adres poczty elektronicznej. 

Uczestnicy otrzymają przed szkoleniem link z indywidualnym dostępem do szkolenia. Warunkiem uzyskania zaświadczania o uczestniczeniu w szkoleniu będzie udokumentowana obecność (czas logowania w systemie) w co najmniej 75% czasu trwania webinarium. 

 

 

17

PAŹ

2025

156

razy

czytano

40/6970

umigzarki.pl

0

pierwsza źródłowa wzmianka o Żarkach

: Basen w Żarkach.

Basen w Żarkach.

: Ruiny w Żarkach.

Ruiny w Żarkach.

: Sanktuarium Matki Bożej Leśniowskiej.

Sanktuarium Matki Bożej Leśniowskiej.

: Wycieczka rowerowa.

Wycieczka rowerowa.

: Zabytkowe stodoły w Żarkach.

Zabytkowe stodoły w Żarkach.

: Muzeum w Żarkach.

Muzeum w Żarkach.

: Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury.

Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury.

: Widok na Żarki z lotu ptaka.

Widok na Żarki z lotu ptaka.

0

liczba mieszkańców

Logo: Miasto i Gmina Żarki.

Przewiń stronę na samą górę.

Wyszukaj na stronie

Twoja przeglądarka internetowa, bądź system operacyjny, nie wspierają lektora w polskiej wersji językowej.

:

Uruchom

Wstrzymaj

Przewiń animację o jedno pole w lewo.

Przewiń animację o jedno pole w prawo.

Formularz kontaktowy

Zgłoś usterkę

Ukryj moduł.