Skróty klawiszowe:

Pokaż moduł: Skróty klawiszowe.

Strona wykorzystuje pliki cookies.
Dowiedz się więcej...

Logo: Projekty UE.

Aktualności

Kliknij w Najlepszą Przestrzeń Publiczną

Kliknij w Najlepszą Przestrzeń Publiczną

Można już oddać swój głos w internetowym plebiscycie na najlepsze rozwiązania urbanistyczno-architektoniczne województwa śląskiego. Gmina Żarki zgłosiła przebudowę ul. Stary Rynek wraz z placem Jana Pawła II.

31 maja br. zakończono przyjmowanie zgłoszeń do XI edycji konkursu na Najlepszą Przestrzeń Publiczną Województwa Śląskiego. W tym roku na konkurs nadesłano 22 prace spełniające warunki konkursu.
Od dzisiaj do 15 września zgłoszone realizacje można oglądać i oceniać na stronie internetowej konkursu, gdzie mogą przeczytać opis, obejrzeć zdjęcia i oraz plany sytuacyjne inwestycji.

Aby oddać swój głos, należy na stronie internetowej konkursu wybrać trzy najlepsze propozycje i przyznać im odpowiednio 3, 2 lub 1 punkt, a następnie potwierdzić swój głos przez e-mail. Zgodnie z regulaminem tegorocznej edycji konkursu, praca, która zdobędzie największą liczbę punktów, otrzyma Nagrodę Internautów.
Wśród osób biorących udział w głosowaniu internetowym rozlosowane zostaną nagrody rzeczowe. Ponadto konkursowe jury, niezależnie od głosów internautów, przyzna Nagrody i Wyróżnienia Marszałka Województwa Śląskiego najlepszym realizacjom urbanistyczno-architektonicznym.

W ubiegłorocznej edycji internetowego plebiscytu oddano ponad 4000 głosów.
Ogłoszenie wyników i wręczenie nagród nastąpi w ramach Śląskich Dni Architektury jesienią br.

Zwycięzcy konkursu w województwie śląskim zostaną nominowani do ogólnopolskiego „Konkursu TUP na najlepiej zagospodarowaną przestrzeń publiczną w Polsce".
Konkurs pod patronatem Marszałka Województwa Śląskiego organizowany jest przez Zarząd Województwa Śląskiego we współpracy ze Stowarzyszeniem Architektów Polskich Oddział Katowice i Towarzystwem Urbanistów Polskich Oddział Katowice.

Informacja ze strony www.silesia-region.pl

Tu możesz oddać głos na Żarki: http://www.silesia-region.pl/npp/?grupa=19&rok=2010&id_menu=8

17

SIE

2010

999

razy

czytano