Skróty klawiszowe:

Pokaż moduł: Skróty klawiszowe.

Strona wykorzystuje pliki cookies.
Dowiedz się więcej...

Miasto i Gmina Żarki

Miasto i Gmina Żarki

Logo: Projekty UE.

Aktualności

Certyfikat dla Szlaku Orlich Gniazd. Nagrody dla internautów.

Certyfikat dla Szlaku Orlich Gniazd. Nagrody dla internautów.

Związek Gmin Jurajskich otrzymał certyfikat Polskiej Organizacji Turystycznej dla Szlaku Orlich Gniazd jako jednego z najlepszych produktów turystycznych 2010 roku. Jest to najważniejsze wyróżnienie produktowe przyznawane przez Polską Organizację Turystyczną.

Kolejnym etapem konkursu jest głosowanie internautów - zachęcamy Państwa do wzięcia udziału w konkursie i oddania głosu na Szlak Orlich Gniazd http://www.produkt-turystyczny-2010.otowakacje.pl/show/id/428> Zagłosuj na Szlak Orlich Gniazd i wygraj jedną z atrakcyjnych nagród.

Na Wasze głosy czekamy do 17 października 2010 r. Aby wziąć udział w konkursie wystarczy wybrać jeden z prezentowanych produktów turystycznych i wysłać swoje zgłoszenie. Pamiętaj, by wypełnić wszystkie pola:
* adres e-mail
* imię i nazwisko
* uzasadnienie wyboru
* zaznaczyć Oświadczenie o zapoznaniu się z _Regulaminem konkursu.

Spośród autorów najciekawszych wypowiedzi zostanie wyłonionych 12 Laureatów. Ze zwycięzcami skontaktuje się mailowo po zakończeniu konkursu Polska Organizacja Turystyczna, a nagrody zostaną wysłane pocztą. Zwycięski Produkt Turystyczny zostanie nagrodzony internetową kampanią reklamową o wartości 50 tyś zł, przeprowadzoną w serwisach Grupy Allegro.

(Informacja Związku Gmin Jurajskich)

29

WRZ

2010

995

razy

czytano