Skróty klawiszowe:

Pokaż moduł: Skróty klawiszowe.

Strona wykorzystuje pliki cookies.
Dowiedz się więcej...

Logo: Projekty UE.

Aktualności

Jasełka w Kotowicach.

Jasełka w Kotowicach.

W dniu 13 stycznia w budynku przedszkola w Kotowicach licznie zgromadzili się mieszkańcy, by podziwiać małych aktorów w tradycyjnych Jasełkach.

Przez kilka tygodni przedszkolaki z Kotowic pod okiem opiekunki Żanety Okraska i Olgi Mucha przygotowały się do występów. Pomagali również rodzice, którzy wykonali piękną szopkę oraz stroje dla małych aktorów.

W role Marii i Józefa wcielili się Natalia Napora i Mateusz Żygadło, królowie to:  Bartłomiej Madej, Fabian Męcik i Patryk Janikowski, pastuszkowie: Oskar Dorobisz, Jan Koral i Mateusz Mucha, role aniołków odegrały: Karolina Labocha, Klaudia Mucha, Oliwia Hamerla, Patrycja Sikora i Justyna Sołtysiak, diabełkiem był Łukasz Opałka.
 
Podczas przedstawienia dzieci śpiewały również kolędy. Na koniec Burmistrz Miasta i Gminy Żarki Klemens Podlejski złożył wszystkim życzenia, pogratulował rodzicom wspaniałych dzieci i podarował przedszkolakom słodkie upominki. Do życzeń przyłączyli się również obecni na sali: Pani Dyrektor Przedszkola  Lidia Szczepankiewicz, dyrektor Zespołu Ekonomiczno-Administracyjnego Obsługi Szkół Jakub Grabowski, ksiądz Mirosław Wójcik oraz radny Kotowic Paweł Labocha.

- Cieszę się, że Jasełka  w Kotowicach stały się tradycją, a mieszkańcy tak liczne i chętnie przychodzą podziwiać występy małych wykonawców – powiedział radny Kotowic Paweł Labocha.  


 

17

STY

2011

1057

razy

czytano