Skróty klawiszowe:

Pokaż moduł: Skróty klawiszowe.

Strona wykorzystuje pliki cookies.
Dowiedz się więcej...

Miasto i Gmina Żarki

Miasto i Gmina Żarki

Logo: Projekty UE.

Aktualności

Ogólnopolski Konkurs Grantowy - dotacje do 40 tys. zł.

Ogólnopolski Konkurs Grantowy - dotacje do 40 tys. zł.

W Ogólnopolskim Konkursie Grantowym o dotacje do 40 000 zł na projekty trwające 15 miesięcy mogą się ubiegać organizacje pozarządowe zarejestrowane w formie stowarzyszeń i fundacji. Działania realizowane w ramach projektu powinny być adresowane do młodzieży gimnazjalnej i ponadgimanzjalnej (13-19 lat) ze wsi i miast do 20 tysięcy mieszkańców.

Jesteśmy przekonani, że jednostki samorządu lokalnego posiadają najbardziej aktualne informacje na temat organizacji funkcjonujących w skali lokalnej, dlatego zwracamy się do Państwa z prośbą o pomoc w dotarciu z informacją o konkursie do wszystkich, którzy mogą być zainteresowani wzięciem w nim udziału.

Realizacja na Państwa terenie jak największej liczby projektów w ramach Programu "Równać Szanse" pozwoli na zwiększenie szans młodzieży na udany start w dorosłe życie, może być także okazją dla realizujących je organizacji pozarządowych do zdobycia cennych doświadczeń i umiejętności, a tym samym szansą na rozwój potencjału całego środowiska. Z tego powodu zależy nam, aby informacja o konkursie dotarła do jak największej liczby organizacji.

Na stronie www.rownacszanse.pl znajdują się niezbędne informacje na temat konkursu i dostęp do generatora wniosków.

W przypadku pytań prosimy o kontakt pod adresem: rownacszanse@pcyf.org.pl lub telefonicznie: (22) 826 10 16.

18

STY

2011

915

razy

czytano