Skróty klawiszowe:

Pokaż moduł: Skróty klawiszowe.

Strona wykorzystuje pliki cookies.
Dowiedz się więcej...

Logo: Projekty UE.

Aktualności

Kreta 2010 – wystawa od 4 lutego do 16 marca 2011 r.

Kreta 2010 – wystawa od 4 lutego do 16 marca 2011 r.

Galeria Art Foto Regionalnego Ośrodka Kultury zaprasza na otwarcie powarsztatowej wystawy fotografii pt.  Kreta 2010. Wernisaż wystawy odbędzie się 4 lutego 2011 r. o godz. 18.00 – Galeria Fotografii  „Art - Foto” w Regionalnym Ośrodku Kultury w Częstochowie, ul. Ogińskiego 13a, termin ekspozycji: 04.02. – 16.03. 2011.

Wystawa jest efektem warsztatów, w których wzięło udział 20 osób z całej Polski. Byli to przeważnie amatorzy pragnący pogłębić swoje fotograficzne umiejętności. Warsztatowcy to ludzie, którym nie wystarcza pamiątkowa fotografia z wakacji, a którzy poszukują własnej drogi postrzegania świata. Wernisażowi towarzyszy projekcja filmu który powstał podczas warsztatów.

Kolejna edycja fotovideowarsztatów organizowanych od kilkunastu lat przez Regionalny Ośrodek Kultury w Częstochowie odbyła się w ub. roku na urokliwej greckiej wyspie Krecie. Uczestnicy warsztatów z lat ubiegłych mieli okazje fotografować Sycylię, Korsykę, Krym, Korfu, Hiszpanię, Chorwację, Albanię i wiele innych atrakcyjnych miejsc w Europie. Promocja idei  fotografii podróżniczej przyświeca od wielu lat Regionalnemu Ośrodkowi Kultury w Częstochowie. Galeria ARTFOTO działająca w Ośrodku poprzez organizację setek wystaw i warsztatów plenerowych i studyjnych pełni ważną rolę edukacyjną w postrzeganiu świata  przez pryzmat fotografii. Na wystawie jest prezentowanych około 200 prac.

(tekst i zdjęcie: Sławomir Jodłowski)
01

LUT

2011

999

razy

czytano