Skróty klawiszowe:

Pokaż moduł: Skróty klawiszowe.

Strona wykorzystuje pliki cookies.
Dowiedz się więcej...

Logo: Projekty UE.

Aktualności

Wybrany wykonawca zagospodarowania terenu rekreacyjnego przy kąpielisku w Żarkach.

Wybrany wykonawca zagospodarowania terenu rekreacyjnego przy kąpielisku w Żarkach.

W dniu 2 lutego w Urzędzie Miasta i Gminy Żarki została podpisana umowa na realizację zadania polegającego na zagospodarowaniu terenu przy basenie w Żarkach przy ul. Wierzbowej. Ze strony wykonawcy umowę podpisał Bogdan Kryś prezes zarządu przedsiębiorstwa BUDREMO-BMK z Koszęcina. Gminę reprezentował burmistrz Klemens Podlejski i skarbnik Dorota Mucha. Wykonawca w najbliższych dniach przejmie plac budowy i przystąpi do modernizacji terenu przy basenie miejskim. Prace mają zakończą się do końca lipca tego roku.
- W przetargu wystartowały cztery firmy. Wybrano ofertę  BUDREMO-BMK Sp. z o.o.  z Koszęcina z  najkorzystniejszą ceną netto:  537 773,67 zł  - informuje burmistrz Klemens Podlejski.

Zadanie jest współfinansowane przez Unię Europejską w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Śląskiego na lata 2007-2013 z priorytetu III „Turystyka”, działanie 3.2 Infrastruktura około turystyczna. W ramach projektu zostaną wykonane dwa boiska do piłki plażowej, plac zabawa, ścieżki zdrowia, budynek letniej kawiarenki i zostaną zasadzone krzewy.(przygotowała: Katarzyna Kulińska-Pluta, fot. Katarzyna Kulińska-Pluta)

02

LUT

2011

1376

razy

czytano