Skróty klawiszowe:

Pokaż moduł: Skróty klawiszowe.

Strona wykorzystuje pliki cookies.
Dowiedz się więcej...

Miasto i Gmina Żarki

Miasto i Gmina Żarki

Logo: Projekty UE.

Aktualności

Szkolny etap V Międzypowiatowego Konkursu Języka Angielskiego.

Szkolny etap V Międzypowiatowego Konkursu Języka Angielskiego.

                                                                                                                                                                        Ponad 400 uczniów z 25 szkół przystąpiło do konkurencji w ramach Międzypowiatowego Konkursu Języka Angielskiego.

W dniu 16 lutego odbył szkolny etap 5. edycji konkursu języka angielskiego organizowanego przez Szkołę Podstawową im. Wł. Szafera w Żarkach pod patronatem Burmistrza Miasta i Gminy Żarki, Klemensa Podlejskiego.

W tym roku, ze względu na duże zainteresowanie konkursem, uczniowie klas IV – VI test pisali w swoich szkołach. Do konkurencji o punktowane miejsca przystąpiło ponad 400 uczniów z 25 szkół z powiatów: myszkowskiego, zawierciańskiego i częstochowskiego. Nauczyciele i uczniowie test ocenili jako trudny. Najlepsi uczestnicy pojawią się w Żarkach, by wziąć udział w finale.

Konkurs organizowany przez nauczycielki Agnieszkę Stróżną i Aleksandrę Major, jest przede wszystkim zachętą do uczenia się angielskiego, podnoszenia swoich umiejętności językowych.
-  W naszej szkole dzieci uczą się angielskiego i niemieckiego. Chcemy stworzyć im jak najlepsze warunki, stosować aktywizując metody pracy. W kwietniu powstanie nowoczesna multimedialna pracownia językowa, w której nauka będzie odpowiadać najwyższym standardom. Dodajmy, że wykorzystamy na ten cel środki własne – informuje T. Pakuła, dyr.  szkoły.

(przygotowanie: SP Żarki)
 

17

LUT

2011

858

razy

czytano