Skróty klawiszowe:

Pokaż moduł: Skróty klawiszowe.

Strona wykorzystuje pliki cookies.
Dowiedz się więcej...

Miasto i Gmina Żarki

Miasto i Gmina Żarki

Logo: Projekty UE.

Aktualności

Dotacje do 15 tys. zł – konkurs „Dom z Wyższą Kulturą”

Dotacje do 15 tys. zł – konkurs „Dom z Wyższą Kulturą”

 

Alior Bank we współpracy z Narodowym Centrum Kultury oraz tygodnikiem Newsweek, dziennikiem Fakt zaprasza do wzięcia udziału w drugiej edycji konkursu „Dom z Wyższą Kulturą”. Konkurs skierowany jest do domów kultury, fundacji, stowarzyszeń, bibliotek oraz grup nieformalnych.  Na Państwa projekty czekamy tylko do 7 marca 2011 roku.

Instytucje Kultury, które wzięły udział w II edycji konkursu i nie znalazły się w gronie laureatów, zgodnie z regulaminem konkursu, mogą zgłosić projekt, który zaproponowały w II edycji.

Konkurs „Dom z Wyższą Kulturą” jest ogólnopolską akcją skierowaną do ponad 6 tys. placówek kulturalnych, której celem jest dofinansowanie najciekawszych projektów, aktywizujących lokalną społeczność. Cztery placówki kulturalne, które zgłoszą najlepsze pomysły na projekt w kategorii: kultura, edukacja, integracja oraz sport i rekreacja, otrzymają po 15 000 złotych na ich realizację.

Laureaci konkursu zostaną wyłonieni w 3 etapach, po: (a) uzyskaniu przez projekt rekomendacji dyrektora oddziału Alior Banku; (b) wskazaniu przez kapitułę konkursu 16-20 najlepszych projektów; (c) wyborze ostatecznych zwycięzców każdej edycji – czterech najlepszych projektów – przez Klientów, czytelników i Internautów, którzy zagłosują w Internecie.

Wspólnie możemy zrealizować ważny i atrakcyjny dla lokalnej społeczności projekt. Zapraszamy do wzięcia udziału we wspólnej inicjatywie! Szczegółowe informacje o konkursie znajdą Państwo na stronie www.domykultury.newsweek.pl - informuje Julian Krzyżanowski, Ekspert ds. PR Departament Marketingu i PR Alior Bank SA.

21

LUT

2011

2374

razy

czytano