Skróty klawiszowe:

Pokaż moduł: Skróty klawiszowe.

Strona wykorzystuje pliki cookies.
Dowiedz się więcej...

Logo: Projekty UE.

Aktualności

Szkolenia dla osób chcących założyć lub rozwinąć mikroprzedsiębiorstwo.

Szkolenia dla osób chcących założyć lub rozwinąć mikroprzedsiębiorstwo.

Przed nami kolejny, trzeci już konkurs ogłaszany przez Agencję  Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa z Programu Rozwoju Obszarów  Wiejskich -działanie 312 "Tworzenie i Rozwój Mikroprzedsiębiorstw".  Również w tym roku przedsiębiorcy z terenów wiejskich mają możliwość  starania się o uzyskanie wsparcia, nawet do 300 tys. złotych na  utworzenie firmy lub jej rozwój ze środków unijnych. Planowany nabór  wniosków: III -IV kwartał 2011 roku.

Wychodząc naprzeciw potrzebom przedsiębiorców firma Kunštár Consulting we współpracy z Ośrodkiem Kształcenia Samorządu Terytorialnego im. W.Pańki Fundacji Rozwoju demokracji Lokalnej w Katowicach - w marcu oraz w kwietniu będzie organizować serię szkoleń. Są one skierowane do przedsiębiorców prowadzących lub zamierzających prowadzić działalność  gospodarczą na terenach wiejskich lub do 5000 mieszkańców.
Z ubiegłorocznych doświadczeń i zapytań od osób chcących  rozwinąć/założyć działalność na terenie wiejskim wiemy, że jest realne  zapotrzebowanie na szkolenie z tego zakresu, szczególnie, jeśli chodzi o  praktyczne przygotowanie całej dokumentacji aplikacyjnej.

Wszelkie szczegóły znajdą Państwo i przedsiębiorcy z Państwa terenu na  stronie internetowej Ośrodka FRDL wKatowicach:
http://www.frdl.katowice.pl/szkolenia/details/408-jak-uzyska-dotacj-do-300- tys-zotych-na-zaoenie-lub-rozwoj-mikroprzedsibiorstw-na-terenach- wiejskich.html

W załączeniu ogłoszenie.

23

LUT

2011

942

razy

czytano