Skróty klawiszowe:

Pokaż moduł: Skróty klawiszowe.

Strona wykorzystuje pliki cookies.
Dowiedz się więcej...

Logo: Projekty UE.

Aktualności

Dzień Kobiet z Centrum Pięknego Ciała.

Dzień Kobiet z Centrum Pięknego Ciała.

W dniach 5, 6, 7  marca opalanie  natryskowe w szokująco niskiej cenie,  przedłużanie i zagęszczenie rzęs w promocji, przy zakupie wieczorowego makijażu malowanie paznokci gratis. Zabiegi w PowerSlim taniej o 30 proc. w tym m.in. „Aksamitna skóra”, czy gorące masaże. Te i inne atrakcje czekaja na panie w przeddzień ich święta. A to wszystko niemal na wyciągnięcie ręki, bo na terenie gminy Żarki.
 
SlimMed Centrum Pięknego Ciała zostało uruchomione w gminie Żarki. Znajduje się przy ul. Myszkowskiej 27 (droga Myszków – Hellenówka) -  To doskonałe miejsce dla tych, którzy pragną zregenerować się i polepszyć kondycję fizyczną, upiększyć ciało oraz odświeżyć umysł – mówi Ewa Zbiróg, właścicielka SlimMed.

SlimMed ma doskonałą lokalizację wśród lasów, co zapewnia ciszę, relaks i dyskrecję. Dla klientów opracowano kompleksową ofertę zabiegów kosmetycznych opartą na najnowszych osiągnięciach w dziedzinie kosmetologii i medycyny estetycznej. - Nasz wykwalifikowany personel pomoże każdemu zainteresowanemu dobrać zabiegi, odpowiednie dla indywidualnych wymogów, skutecznie poprawiających wygląd i samopoczucie – deklaruje Ewa Zbiróg.

Największym jednak atutem Centrum jest Studio PowerSlim jedyne w okolicy. W specjalnym nowoczesnym urządzeniu o delikatnych opływowych kształtach
wykonuje się zabiegi odchudzające i wyszczuplające - nawet do 18 cm utraty w obwodzie ciała. Ponadto można wykonać odmładzanie skóry, likwidację cellulit. Przy pomocy tego urządzenia wykonuje się również zabiegi aromaterapii, gorącego masażu.

Na stronie internetowej znajdziemy długo listę oferowanych usług, a wśród nich: zabiegi na twarz firmy THALGO, zabiegi Colway (naturalny kolagen), przedłużanie i zagęszczanie rzęs, henna i regulacja, makijaż "Kryolan" i "Bikor", depilacja woskiem, zabiegi pielęgnacyjne na dłonie i na stopy, tipsy i żele, masaże, zabiegi na ciało, dla mężczyzn, młodzieżowe SPA do 18 lat, pakiety PowerSlim, pakiety dla przyszłej „Pary Młodej”. Funkcjonują gabinety m.in.: dermatologiczny, dietetyczny, medycyny estetycznej.
- U nas można skorzystać z konsultacji dermatologicznych, dietetycznych i chirurgicznych. Jeszcze w tym miesiącu zamierzamy uruchomić tzw. białe soboty, kiedy lekarze będą udzielać bezpłatnych porad. Zapraszamy do kontaktu – mówi Ewa Zbiróg.

Szczegółowe informacje na stronie www.slimmed.pl

(przygotowała: Katarzyna Kulińska-Pluta)
 

04

MAR

2011

1402

razy

czytano