Skróty klawiszowe:

Pokaż moduł: Skróty klawiszowe.

Strona wykorzystuje pliki cookies.
Dowiedz się więcej...

Logo: Projekty UE.

Aktualności

Propozycja dla właścicieli gospodarstw agroturystycznych - 7 kwiecień

Propozycja dla właścicieli gospodarstw agroturystycznych - 7 kwiecień

Klub  Sportów Ekstremalnych „Jura” w Zawierciu zaprasza właścicieli gospodarstw agroturystycznych do udziału w bezpłatnym seminarium pt. „Projektowanie przestrzeni – ogród jako element zwiększający atrakcyjność oferty turystycznej”, który odbędzie się 7 kwietnia 2011 r. o godz. 15.00 w Gminnym Ośrodku Kultury w Niegowej, ul. Wojska Polskiego 2.

Seminarium ma charakter edukacyjno-informacyjny i odbywa się w ramach projektu „Rozwój jurajskiej turystki wiejskiej ” współfinansowanego przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego, realizowanego przez Klub Sportów Ekstremalnych „Jura” w Zawierciu.

Ponadto informujemy, iż po spotkaniu odbędą się zapisy na wykonanie fotografii gospodarstwom agroturystycznym oraz zapisy na zamieszczenie oferty Państwa gospodarstw w broszurze „Dobre praktyki w gminach Żarki i Niegowa”. Wykonane zdjęcia będą mogli Państwo wykorzystać na własne potrzeby promocyjne.
Jednocześnie odbędą się zapisy na bezpłatne doradztwo indywidualne w zakresie marketingu usług turystycznych oraz możliwości zagospodarowania przestrzeni zielonych.
Wsparcie oferowane w ramach ww. projektu jest bezpłatne, współfinansowane przez Unię Europejską.

Serdecznie zapraszamy do udziału w seminarium.

Klub Sportów Ekstremalnych „Jura” w Zawierciu

01

KWI

2011

947

razy

czytano