Skróty klawiszowe:

Pokaż moduł: Skróty klawiszowe.

Strona wykorzystuje pliki cookies.
Dowiedz się więcej...

Logo: Projekty UE.

Aktualności

Nowa tablica - oferta dla reklamodawców.

Nowa tablica - oferta dla reklamodawców.

Urząd Miasta i Gminy w Żarkach przy współpracy z Wydawnictwem Pomorza i Kujaw „PiK” z Bydgoszczy, przygotowuje materiał do opracowania i wykonania planszy informacyjno-reklamowej z mapą gminy. Zostanie ona ustawiona przy placu bł. R.L. Gietyngera w Żarkach. (na wprost wjazdu od Myszkowa)
 
Wiodącą częścią przedmiotowej wizualizacji będzie uaktualniony mapa gminy/plan miasta, na którym naniesione zostaną oznaczenia ważniejszych instytucji i obiektów naszego miasta, oraz obszerna legenda. Będzie to zatem wizytówka topograficzna i biznesowa naszego miasta - służąca mieszkańcom,  turystom oraz potencjalnym kontrahentom i inwestorom.

Przewiduje się również część gospodarczą, w związku z tym istnieje możliwość, aby swój dorobek zaprezentowały lokalne firmy i przedsiębiorstwa w formie ogłoszenia reklamowego. Jednocześnie informujemy, że reklamodawcy którzy umieszczą swoją informację o firmie na tablicy, nie zostaną obciążeni z tego tytułu czynszem dzierżawnym.
   
Mając na uwadze powyższe zwracamy się z zapytaniem czy chcieliby Państwo połączyć swoje tegoroczne plany promocyjne z opracowywanym wydawnictwem – do czego gorąco zachęcamy.

Bliższych informacji udzieli Państwu przedstawiciel Wydawnictwa „PiK” Pan Henryk Banaszek tel. kom. 695 410 405, który od dnia 12.04.2011 r. rozpoczął pracę na naszym terenie.

Liczba oferentów ograniczona powierzchnią planszy.

Dodatkowych informacji z ramienia miasta udzieli. Katarzyna Kulinska-Pluta, Samodzielne stanowisko do promocji gminy i komunikacji społecznej, tel. (34) 314 80 36 wew 29, katarzyna.pluta@umigzarki.pl
 

12

KWI

2011

1073

razy

czytano