Skróty klawiszowe:

Pokaż moduł: Skróty klawiszowe.

Strona wykorzystuje pliki cookies.
Dowiedz się więcej...

Logo: Projekty UE.

Aktualności

Lody włoskie, gofry i kawa z Żółtej Budki.

Lody włoskie, gofry i kawa z Żółtej Budki.

Szesnaście smaków lodów, każdego dnia inny. Taka jest najnowsza oferta lodziarni o nazwie Żółta Budka.

Czekoladowe, truskawkowe, malinowe, jagodowe, jabłkowe, pistacjowe, cytrynowe, orzechowe, toffi i wiele innych smaków. Do wyboru, do koloru tak w skrócie można określić propozycję właścicieli Żółtej Budki. Jedna z nich jest czynna już od kilku sezonów przy ul. Myszkowskiej 32. Drugi nowy punkt został uruchomiony w tym miesiącu nieopodal siedziby oddziału Międzypowiatowego Banku Spółdzielczego w Żarkach pod adresem ul. Stary Rynek 26.

- Jeden i drugi punkt czynny jest od kwietnia do połowy października, jeśli tylko jest odpowiednia pogoda na lody – informuje Martyna Sitek, współorganizatorka przedsięwzięcia. - Przy ul. Myszkowskiej 32 mamy miniogródek. Natomiast na Starym Rynku są dwa stoliki dla klientów. Nieopodal jest zmodernizowany Stary Rynek z wieloma miejscami do wypoczynku z lodem w ręku.

Jeden i drugi punkt przy ładnej pogodzie jest otwarty od rana do godz. 20.00. Na miejscu można zamówić kawę, herbatę oraz gofry. Te ostatnie w wielu różnych wersjach: z bitą śmietaną, frużeliną, owocami.

Żółta budka ma dwa wspomniane punkty w Żarkach. Prowadzi również działalność w Myszkowie przy ul. Piłsudskiego 11 oraz w Złotym Potoku przy ul. Kościuszki.
(przygotowała: Katarzyna Kulińska -Pluta, fot. Marcin Skabek)

12

KWI

2011

1941

razy

czytano