Skróty klawiszowe:

Pokaż moduł: Skróty klawiszowe.

Strona wykorzystuje pliki cookies.
Dowiedz się więcej...

Logo: Projekty UE.

Aktualności

Piknik Rodzinny – relacja

Piknik Rodzinny – relacja

Piknik Rodzinny rozpoczął się meczem Kaczory kontra Urwisy, rozegrany na nowej murawie stadionu LKS Zieloni Żarki. W skład drużyny Kaczorów weszli ojcowie żareckich przedszkolaków, a Urwisy to przyszli zawodnicy Zielonych Żarki, którzy reprezentowali Przedszkole Publiczne w Żarkach. Wynik zaciętego meczu to 9:1 oczywiście dla naszych Urwisów. Spotkanie sędziował Jakub Grabowski.
 
Występy na scenie w lasku przy ul. Steinkellera rozpoczęły się od prezentacji wszystkich grup przedszkolnych. Dzieci na scenie prezentowały wiersze, piosenki i tańce w grupach.
 
Po wspaniałych występach dzieci z Przedszkola w Żarkach został wręczony Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Żarki dla zwycięskiej drużyny Urwisów, którzy uhonorowani zostali również medalami, a ojcowie otrzymali pamiątkowe dyplomy. Po rozdaniu nagród na scenie zagościł Klaun z Centrum Europy, który dla dzieci przygotował gry i zabawy, oczywiście z dużą dawką dobrego humoru. Potem każdy mógł spróbować sił w armwrestlingu z mistrzem Dariuszem Muszczakiem i obejrzeć pokazy strażackie drużyny OSP z Żarek. Po pokazach nastąpił przejazd motocyklistów z Myszkowskiego Klubu Motocyklowego i  występ wokalny młodzieży z Zespołu Szkół nr 2 w Będuszu. Potem dla naszych najmłodszych gry i zabawy przygotowała Drużyna Rycerska Miasta Żarki.
 
Końcowym akcentem naszej imprezy było losowanie nagród  Kart Uczestnictwa, występy zespołów ORBICORT i PLEASE THIS oraz dyskoteka. W trakcie trwania występów na scenie odbywał się szereg konkursów sportowych dla całych rodzin i konkurs plastyczny.
 
W trakcie trwania pikniku wszystkim dopisywał dobry humor i oczywiście zamówiona wcześniej pogoda. Organizatorem wspaniałej zabawy było Przedszkole w Żarkach i Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury w Żarkach.


31

MAJ

2011

1197

razy

czytano