Skróty klawiszowe:

Pokaż moduł: Skróty klawiszowe.

Strona wykorzystuje pliki cookies.
Dowiedz się więcej...

Logo: Projekty UE.

Aktualności

Otwarcie zmodernizowanego oddziału Banku Spółdzielczego w Żarkach

Otwarcie zmodernizowanego oddziału Banku Spółdzielczego w Żarkach

„Bank na miarę XXI wieku” – mówili zaproszeni goście. W dniu 10 czerwca 2011r. dokonano uroczystego otwarcia wyremontowanego, zmodernizowanego i nowocześnie zaaranżowanego Oddziału Żarki Międzypowiatowego Banku Spółdzielczego w Myszkowie. Uroczystość uświetniła obecność znakomitych gości, w osobach przedstawicieli władz samorządowych, władz bankowych, lustracji bankowej, prezesów zaprzyjaźnionych banków, osób duchownych, członków banku i strategicznych klientów.

 Atrakcją dla zaproszonych gości był występ myszkowskiego Zespołu ShaleYesh , z solistą Michałem Gaszem, który promuje swą debiutancką płytę, również w programach telewizyjnych. Wybudowany w  1974r.r budynek banku, poddany był modernizacji 1996. Jednakże  po 15 latach przyszedł czas na kolejną zmianę substancji majątkowej, którą upływający czas i tempo zmian gospodarczych spychały do grupy przestarzałych obiektów. Styl tzw. „późnego Gomułki, bądź wczesnego Gierka” jak z przekąsem określali go nasi klienci nie przystawał do czasów, w których żyjemy i funkcjonujemy. Stąd też w naszej strategii rozwoju na „pierwszy ogień” wśród planowanych inwestycji poszła do remontu placówka Banku w Żarkach. Jesienią ubiegłego roku rozpoczęto zewnętrzną modernizację budynku: zmieniono   pokrycie dachowe, rynny, ocieplono budynek, położono nową elewację, zarówno na budynku Banku, jak i na obiektach towarzyszących, sklepach. Ponadto zbudowano na nowo podjazd dla niepełnosprawnych, zbudowano nowe podgrzewane elektrycznie schody. Na placu bankowym położono kostkę brukową.

Najlepszą nagrodą  jest dla nas  okazywane zadowolenie  naszych Szanownych Klientów. Cała inwestycja: remont, modernizacja budynku została pomyślana właśnie z myślą o naszych klientach, którym chcemy zapewnić miłą, fachową  i sprawną obsługę w przyjaźnie dla nich zaaranżowanych wnętrzach. Zapewnią one bardzo dyskretny kontakt z pracownikiem banku i pełną obsługę na danym stanowisku pracy, łącznie z wpłatą i wypłatą gotówki dzięki  zainstalowaniu multisejfów.

Źródło: http://www.bsmyszkow.pl/obanku/aktualnosci/158-otwarcie-zmodernizowanego-oddziau-w-arkach
 

24

CZE

2011

979

razy

czytano