Skróty klawiszowe:

Pokaż moduł: Skróty klawiszowe.

Strona wykorzystuje pliki cookies.
Dowiedz się więcej...

Logo: Projekty UE.

Aktualności

Mnóstwo atrakcji dla dzieci. Bezpłatnych. W Agrogospodarstwie Pod Skałką - 9 lipca.

Mnóstwo atrakcji dla dzieci. Bezpłatnych. W Agrogospodarstwie Pod Skałką - 9 lipca.

Dzieci wraz z opiekunami mają zapewniony wolny wstęp do jednego z najbardziej przyjaznych agrogspodarstw dla najmłodszych na terenie Jury Krakowsko-Częstochowskiej – Pod Skałką w Przybynowie.
Gospodarze Barbara i Artur Socha zapraszają na dzień otwarty w sobotę – 9 lipca w godz. 14.00- 21.00
W ramach atrakcji przewidziano: Zwiedzanie Miniskansenu Wsi Jurajskiej (oryginalnej drewnianej chałupy wraz z XIX w. wraz z wyposażeniem), pokaz pracy kowala w kuźni, karmienie i bliskie obcowanie ze zwierzętami ze zwierzyńca, przejażdżki powozem konnym o równych godzinach (odjazd, gdy zbierze się grupa minimum 10-osonbowa). Ponadto zaplanowano przejażdżki na kucyku w siodle.
Każde dziecko ma również wstęp do Krainy Marzeń, czyli korzystania z zamków dmuchanych, zjeżdżali, zamku do skakania, basenu z piłkami dla najmłodszych. Tego dnia jest także dla odwiedzających udostępniony rekreacyjny plac zabaw – huśtawki, piaskownica, teren do zabaw i gry w piłkę.
Jeśli ktoś poczuje się głodny to ma prawo skorzystać z degustacji chleba ze smalcem i ogórkiem kiszonym. Na terenie gospodarstwa jest czynny punkt małej gastronomii. Gospodarze przewidzieli również zabawę przy muzyce na żywo w godz. 18.00-20.00.

Wszystkie atrakcje są bezpłatne. Serdecznie zapraszamy.
Adres:  Agrogospodarstwo  "Pod Skałką", Przybynów k/Żarek, ul. Szkolna 34
Dodatkowe informacje: (34) 314 88 29 (po 2000), 0 515 128 182, 0 601 959 790

04

LIP

2011

1083

razy

czytano