Skróty klawiszowe:

Pokaż moduł: Skróty klawiszowe.

Strona wykorzystuje pliki cookies.
Dowiedz się więcej...

Logo: Projekty UE.

Aktualności

Przetarg na Orlika, wóz dla OSP Kotowice i dowóz dzieci do szkół.

Przetarg na Orlika, wóz dla OSP Kotowice i dowóz dzieci do szkół.

Gmina Żarki szuka wykonawców boiska w ramach rządowego programu Orlik 2012.
W dniu 30 czerwca burmistrz Miasta i Gminy Żarki Klemens Podlejski ogłosił przetarg pod tytułem „Budowa kompleksu boisk sportowych w ramach programu Moje boisko - Orlik 2012 w Żarkach przy Szkole Podstawowej, ul. Częstochowska 61”.

Przedmiotem zamówienia jest budowa zespołu boisk i urządzeń sportowych. Zakres inwestycji obejmuje: budowę boiska do piłki nożnej, boiska do koszykówki i siatkówki z nawierzchni syntetycznej, zaplecza boisk - ORLIK 2012, ciągów komunikacyjnych, oświetlenia boisk z naświetlaczami, ogrodzenia terenu z bramą wjazdowa i furtką wejściową, infrastruktury technicznej instalacji wodno – kanalizacyjnej, elektrycznej, odwodnienia boisk.  Termin składnia ofert upływa w dniu 15 lipca. Zadanie będzie zrealizowane jeszcze w tym roku.

Kolejny ogłoszony przetarg dotyczy wykonania zespołu nadwozia pożarniczego na dostarczonym podwoziu samochodu Star 244 dla OSP w Kotowicach. Oferty są przyjmowane do 8 lipca.
Gmina Żarki ogłosiła również w dniu 30 czerwca przetarg na dowóz uczniów do szkół podstawowych i gimnazjum z terenu gminy Żarki w roku szkolnym 2011/2012. W tym wypadku termin składania ofert upływa 11 lipca.

(przygotowała: Katarzyna Kulińska-Pluta)

05

LIP

2011

1331

razy

czytano