Skróty klawiszowe:

Pokaż moduł: Skróty klawiszowe.

Strona wykorzystuje pliki cookies.
Dowiedz się więcej...

Logo: Projekty UE.

Aktualności

Zapraszamy dzieci na Akcję Lato

Zapraszamy dzieci na Akcję Lato

Zapraszamy dzieci na Akcję Lato w budynku LKS Zieloni Żarki codziennie od poniedziałku do piątku w godzinach 9.00-14.00. Dla uczestników przewidziano interesujące zajęcia plastyczne, manualne, gry i zabawy na świeżym powietrzu.
Dodatkową atrakcją będą cotygodniowe wyjazdy podopiecznych zakwalifikowanych przez opiekuna na żeglowanie po zalewie w Poraju, które zainicjował i organizuje radny Jakub Jarosz. Taka forma wypoczynku jest dostępna dla naszych dzieci już po raz drugi, w poprzednie wakacje organizowane były już wyjazdy na żagle.
Serdecznie dziękujemy radnemu Jakubowi Jarosz za ciekawą formę spędzania czasu wolnego  i Stowarzyszeniu Yacht Club „Kolejarz” Częstochowa za bezpłatne udostępnienie sprzętu wodnego.

Zapraszamy do korzystania z oferty Yacht Club „Kolejarz” Częstochowa dostępnej na stronie http://yck.za.pl I pod numerem telefonu 506023808 codziennie przez okres wakacyjny.

W świetlicach w gminie Żarki prowadzone są zajęcia dla wszystkich chętnych dzieci zgodnie z dotychczasowymi godzinami pracy świetlicowych.

11

LIP

2011

1035

razy

czytano