Skróty klawiszowe:

Pokaż moduł: Skróty klawiszowe.

Strona wykorzystuje pliki cookies.
Dowiedz się więcej...

Miasto i Gmina Żarki

Miasto i Gmina Żarki

Logo: Projekty UE.

Aktualności

Flamberg 2011 w Czatachowie w gminie Żarki. Rycerski trakt dla dzieci - 14 sierpnia.

Flamberg 2011 w Czatachowie w gminie Żarki. Rycerski trakt dla dzieci - 14 sierpnia.

W dniach 13 do 21 sierpnia w Czatachowie, jednym z najmniejszych, ale bardzo urokliwych sołectw w gminie Żarki, trwa zjazd miłośników fantastyki i gier fabularnych z całej Polski Flamberg 2011.

Na Jurę w najbliższą sobotę zjadą miłośnicy gier fabularnych. Rozstawią namioty nieopodal lasu i rozpoczną zabawę. Przebrania, własnoręcznie wykonane narzędzia, przepiękne jurajskie skały i zagajniki to one tworzą tajemniczy świat. Świat, w którym poruszają się gracze według własnego scenariusza.

Gra główna potrwa od środy (17 sierpnia) do soboty (20 sierpnia). Natomiast w najbliższą niedzielę (14.08.) do obozowiska Flamberg są zapraszane dzieci.

Wszystkich chcących podążyć Rycerskim Traktem prosimy o przybycie w niedzielę (14 sierpnia) na godzinę 12.00 – zaprasza jeden z organizatorów Michał Sadyś.

Flambergowa zabawa dla najmłodszych  przygotowana jest dla dzieci w dwóch grupach wiekowych – młodsze dzieci (w wieku od 6 do 10 lat) wezmą udział w grze – zabawie  inscenizowanej, której akcja rozgrywa się w Dziecięcej Bajkowej Krainie. Starsze dzieci zanim ruszą na bajkowe trakty pasujemy na rycerzy w szkole fechtunku i łucznictwa. Zapraszamy też rodziców, mimo iż z uwagi na ich dorosłość, nie wolno im będzie przekroczyć bajkowych progów Dziecięcej Krainy. Wolno im jednak będzie wszystko zobaczyć, sfotografować i do woli o tym wszystkim opowiadać.

Więcej informacji na stronie www.flamberg.pl08

SIE

2011

915

razy

czytano