Skróty klawiszowe:

Pokaż moduł: Skróty klawiszowe.

Strona wykorzystuje pliki cookies.
Dowiedz się więcej...

Logo: Projekty UE.

Aktualności

Nagroda za makietę.

Nagroda za makietę.

Izabela Szewczyk z Ostrowa w gminie Żarki odbierze pierwszą nagrodę w konkursie Dziennika Zachodniego Polska The Times. W dniu 26 października wróci do domu z telewizorem.

Głównym organizatorem konkursu pt. „Jak fundusze europejskie zmieniły moje życie” była spółka Polskapresse Oddział Prasa Śląska w Sosnowcu, główny wydawca Dziennika Zachodniego Polska The Times.

Konkurs polegał na zgłoszeniu pracy artystycznej w trzech kategoriach wiekowych:
dzieci - do ukończenia13 roku życia, młodzież - od ukończenia 13 roku życia, dorośli – powyżej 18 roku życia. Iza Szewczyk w tej ostatniej kategorii zgłosiła makietę przedstawiającą  swoje poprzednie życie i obecne życie. Na makiecie można zobaczyć szary blok, w którym kiedyś mieszkała. Teraz mieszka we wsi otoczonej lasem – Ostrowie i sprzedaje pierogi na Szlaku Edukacyjnych Zagród Agroturystycznych.

- Pierwsza nagroda bardzo mnie ucieszyła i zaskoczyła. O wygranej dowiedziałam się dopiero po przeczytaniu wyników w dzienniku – mówi Izabela Szewczyk. -  Z redakcji zadzwonili w dniu wydania czasopisma i zaprosili na dzień 26 października po odbiór nagrody.

(przygotowała: Katarzyna Kulińska-Pluta, fot. Izabela Szewczyk)

17

PAŹ

2011

930

razy

czytano