Skróty klawiszowe:

Pokaż moduł: Skróty klawiszowe.

Strona wykorzystuje pliki cookies.
Dowiedz się więcej...

Miasto i Gmina Żarki

Miasto i Gmina Żarki

Logo: Projekty UE.

Aktualności

Gmina Żarki pożegnała lato

Gmina Żarki pożegnała lato

Żegnaj lato na rok – pod takim hasłem w dniu 2 września odbyła się impreza na zakończenie lata w lasku fabrycznym przy ulicy Steinkellera.
Podczas zabawy wystąpiły  zespoły „Nofls” z Żarek, Koziegłowiacy z Koziegłów, oraz Babylon z Żarek. Dla dzieci przygotowany był program w poszukiwaniu Małego Potera.
Natomiast gwiazdą wieczoru był zespół „Uniwerse”. Podczas koncertu nie zabrakło starych hitów jak i najnowszych utworów. Zespół  porwał publiczność, a ta nie pozostała obojętna.
Po nim odbyła się dyskoteka pod gwiazdami do godz. 4.00 nad ranem.

Podczas imprezy zostały rozdane  puchary za sierpniowy turniej piłki plażowej, który rozgrywany był w każde soboty przez miesiąc sierpień na boisku do piłki plażowej przy basenie w Żarkach. Statuetki wręczyła pełniąca obowiązki dyrektora Miejsko Gminnego Ośrodka Kultury w Żarkach - Barbara Zjawiska.
Oto zwycięzcy sierpniowego turnieju:
I miejsce Mariusz Żoń, Kamil Dudek
II miejsce Paula Dudek, Marcel Ośmiałowski
III miejsce Jakub Jarosz, Jarek Jarosz

Impreza została przygotowana przez Miejsko – Gminny Ośrodek Domu Kultury w Żarkach na czele z Barbarą Zjawińską, Urzędem Miasta i Gminy w Żarkach oraz agencją Janus, współfinansowana została przez Stowarzyszenie Partnerstwo Północnej Jury w ramach Pilotażowego programu Leader+.
Przez cały czas trwania imprezy czynne było wesołe miasteczko, punkty gastronomiczne. Można było także zakupić koszulki z nadrukiem Żarki – Twoje miejsce na Jurze, które zostały przygotowane specjalnie dla lokalnych patriotów, a także dla wszystkich turystów odwiedzających naszą gminę.


(Przygotowała: Anna Stodółkiewicz, fot. Anna Stodółkiewicz)

06

WRZ

2007

1831

razy

czytano