Skróty klawiszowe:

Pokaż moduł: Skróty klawiszowe.

Strona wykorzystuje pliki cookies.
Dowiedz się więcej...

Logo: Projekty UE.

Aktualności

Bezpłatne konsultacje lekarskie dla osób cierpiących na nietrzymanie moczu.

Bezpłatne konsultacje lekarskie dla osób cierpiących na nietrzymanie moczu.

W dniu 30 stycznia odbędzie się dyżur lekarski na Infolinii Programu NTM. Pacjentom porad udzielać będą specjaliści urolodzy - prof. Piotr Radziszewski z Kliniki Urologii Szpitala Klinicznego im. Dzieciątka Jezus w Warszawie oraz dr Piotr Dobroński z oddziału urologii Szpitala Bielańskiego w Warszawie.

Pacjenci telefonując z telefonów stacjonarnych pod numer 801 800 038 oraz z telefonów komórkowych 22 462 49 13, zostaną przekierowani do specjalisty w celu uzyskania porady lekarskiej. Wszystkich zainteresowanych zachęcamy do skorzystania z Infolinii.

Infolinia działa w dni powszednie od poniedziałku do piątku w godzinach od 9:00 do 17:00. Koszt połączenia (niezależnie od długości rozmowy) wynosi 0,29 zł + VAT. Wykonywanie połączeń możliwe jest tylko z telefonu stacjonarnego. Więcej informacji: tel. 22 462 49 13, Infolinia NTM: 801 800 038, e-mail: ntm@ntm.pl, www.ntm.pl

NTM jest jednym z bardziej powszechnych problemów współczesnego społeczeństwa. Przypadłość ta dotyka większej grupy osób niż niejedna choroba przewlekła. Szacuje się, że w Polsce na NTM cierpi ok. 4 mln osób. Grupy szczególnie narażone to kobiety po porodach i w okresie menopauzalnym oraz osoby w podeszłym wieku. Program Prospołeczny "NTM-Normalnie Żyć" to kampania informacyjno-edukacyjna o problemie nietrzymania moczu, którą zainicjowano w styczniu 2002 roku.

Jest to pierwsza polska kampania społeczna poświęcona tej tematyce. Program powstał w celu podniesienia świadomości istnienia problemu nietrzymania moczu oraz możliwości jego leczenia, a także przełamania bariery wstydu jaka istnieje wokół tego tematu.

26

STY

2012

1014

razy

czytano